Te suknie ślubne są jak z bajki - dosłownie. Powstała kolekcja zainspirowana księżniczkami Disneya

Do której z nich Ci najbliżej?
Te suknie ślubne są jak z bajki - dosłownie. Powstała kolekcja zainspirowana księżniczkami Disneya
Fot. Instagram.com (@allurebridals)
17.02.2022

Każda przyszła panna młoda marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu prezentować się pięknie. Niektóre mówią wprost, że zależy im na tym, aby wyglądać niczym księżniczka z bajki. Jak to osiągnąć? Główną rolę gra oczywiście idealna suknia ślubna. 

Zobacz również: Najlepsza data na ślub w 2022 roku. Zapewni nowożeńcom szczęście i pomyślność

Od teraz panny młode, które marzą o kreacji na miarę księżniczki będą miały o wiele mniej problemów z jej znalezieniem. Właśnie powstała wyjątkowa kolekcja sukni ślubnych, które zostały zainspirowane najsłynniejszymi księżniczkami z bajek Disneya. 

Suknie ślubne inspirowane księżniczkami z bajek Disneya 

Disney nawiązał współpracę z marką Allure Bridals, producentem sukni ślubnych ze Stanów Zjednoczonych. W efekcie powstała wyjątkowa kolekcja zainspirowana najsłynniejszymi księżniczkami z bajek. 

W nowej linii znalazły się suknie ślubne nawiązujące m.in. do Śpiącej Królewny, Królewny Śnieżki, Belli z “Pięknej i Bestii”, Kopciuszka, Jaśminy z “Alladyna”, Roszpunki czy Arielki z “Małej syrenki”. 

Dorastając, wyobrażałaś sobie suknię księżniczki i marzyłaś o dniu, gdy w twojej historii pojawi się ktoś wyjątkowy. Dziś ten dzień nadszedł, a ty szykujesz się do rozpoczęcia swojego: “I żyli długo i szczęśliwie”. Rozpocznij następny rozdział swojego życia w sukni, która przekracza granice twojej wyobraźni - takiej, która skrywa magię w każdym szwie 

- czytamy na stronie internetowej marki Allure Bridals. 

Jak wyglądają suknie ślubne inspirowane księżniczkami z bajek Disneya? Przekonacie się o tym zaglądając do naszej galerii. Która kreacja podoba wam się najbardziej? 

Polecane wideo

Jaka suknia ślubna pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Jaka suknia ślubna pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 17.02.2022 12:03
Piękne suknie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie