Jej teściowie są niesłyszący. Na ślubie panna młoda wzruszyła ich wyjątkową niespodzianką

Jak tłumaczyła, zrobiła to z szacunku dla męża i jego rodziców.
Jej teściowie są niesłyszący. Na ślubie panna młoda wzruszyła ich wyjątkową niespodzianką
Fot. Instagram.com (@rskipperphotography)
20.01.2022

Ślub i wesele są pełne wzruszających i magicznych momentów, które para młoda i ich goście zapamiętają do końca życia. Pierwszy taniec, wspólne krojenie tortu, pozowanie do zdjęć i zabawa do białego rana – te chwile stanowią najpiękniejsze wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. 

Zobacz również: Najlepsza data na ślub w 2022 roku. Zapewni nowożeńcom szczęście i pomyślność

Ale najważniejszy i najbardziej podniosły moment każdego ślubu to bez wątpienia złożenie przysięgi małżeńskiej, gdy narzeczeni ślubują sobie miłość i wierność. To właśnie wtedy uczestnikom ceremonii najczęściej zdarza się ukradkiem ocierać łzy wzruszenia. 

Nie inaczej było na ślubie Kelsey i Michaela Kulicków. O ich przysiędze mówią dziś media na całym świecie. Wszystko za sprawą wyjątkowej niespodzianki, jaką panna młoda przygotowała dla swoich teściów. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez kels (@kelseykulick_)

Panna młoda wypowiedziała przysięgę w języku migowym dla niesłyszących teściów

Ślub Kelsey i Michaela miał miejsce zeszłego listopada. Para pobrała się podczas uroczystości w plenerze, która odbyła się w stanie Alabama. 

Rodzice pana młodego, a także kilkoro innych członków jego rodziny są osobami niesłyszącymi. Chcąc upewnić się, że nie umknie im żadna wyjątkowa chwila, narzeczeni skorzystali z pomocy tłumaczy języka migowego, którym posługują się bliscy Michaela. 

Ale to nie wszystko. Panna młoda postanowiła wypowiedzieć swoją przysięgę małżeńską w dwóch językach - angielskim i migowym. Jak tłumaczy, chciała to zrobić “z szacunku dla Michaela i jego rodziców”. 

Chociaż podczas ceremonii towarzyszył nam tłumacz, chciałam, żeby moja przysięga była wypowiedziana wyłącznie przeze mnie, nie tylko słowami mówionymi, ale także poprzez język migowy, tak aby wszyscy mogli zrozumieć, co mówię 

- tłumaczyła Kelsey w rozmowie z portalem southernliving.com. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michael Kulick (@michael_k7)

Odkąd panna młoda zaczęła spotykać się ze swoim ukochanym w 2018 roku, nauczyła się kilku podstawowych wyrażeń w języku migowym, aby być w stanie komunikować się z jego rodzicami, jednak nie posługuje się tym systemem płynnie. W przełożeniu słów przysięgi na język migowy pomogła jej ciotka Michaela. Kobieta jest żoną jego wujka, który również jest osobą niesłyszącą. 

Nagranie, na którym Kelsey składa przysięgę małżeńską trafiło do Sieci i podbiło serca internautów. Zarówno pan młody jak i jego rodzina nie miała pojęcia o tej niespodziance. Gdy Kelsey zaczęła powtarzać słowa przysięgi i jednocześnie gestykulować, jej ukochany i zgromadzeni goście nie kryli wzruszenia. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez • Luxury Wedding Pages • (@wedding.pages)

Co sądzicie o takiej niespodziance, jaką panna młoda przygotowała dla swoich teściów? 

Zobacz również: Jej mąż jest niewidomy. Wymyśliła niesamowity sposób na to, żeby „zobaczył” jej suknię ślubną

Polecane wideo

Jaka suknia ślubna pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Jaka suknia ślubna pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 4.78 / 5
gość (Ocena: 5) 17.07.2022 23:09
Słodkie, chciałabym mieć taki ślub ale drugiego nie wezmę😪. Nie zrozumcie mnie źle po prostu bardzo podobał mi się ten krudki filmik. Bardzo kocham swojego męża ale z teściami to raczej się nie dogaduję😅. Podziwiam ludzi którzy zorganizowali wszystkich tłumaczy i wogłule. Też kiedyś mażyłam o takim ślubie ale teraz wydaje mi się że mój i tak był wspaniały i tego przeżycia nie zapomnę już nigdy.
zobacz odpowiedzi (1)
. (Ocena: 4) 15.07.2022 10:33
=} sweter 🥴
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.07.2022 21:04
Sonia narazie śpi. ⚰️
zobacz odpowiedzi (1)
Sonia 😃 (Ocena: 5) 14.07.2022 21:03
Aaaaaaaaaaaa
odpowiedz
Sonia 😃 (Ocena: 5) 14.07.2022 21:02
Nie ma nuż! 🔪🔪🔪🔪🔪
odpowiedz

Polecane dla Ciebie