Pierścionek zaręczynowy – idealny świąteczny prezent!

Diamentowy pierścionek zawieszony na choinkowej gałązce, ukryty w świątecznym stroiku albo między listkami jemioły – pomysłów na zaręczyny w Boże Narodzenie nie brakuje.
Pierścionek zaręczynowy – idealny świąteczny prezent!
03.12.2021

Atmosfera świąt sprzyja zaręczynowym niespodziankom. Jak dostać swój wymarzony pierścionek pod choinkę? Podpowiadają eksperci z marki jubilerskiej ACLARI Diamonds!

Jak przyciągnąć do siebie wymarzony prezent zaręczynowy?

Kobiety mają często dość konkretne wyobrażenie o tym, jaką biżuterię chciałyby dostać. Jak więc przyciągnąć sobie wymarzony pierścionek na zaręczyny?

Szczęściu warto pomagać. Można na przykład zostawić otwartą stronę internetową z wymarzoną biżuterią albo zabrać do salonu jubilerskiego przyjaciółkę lub siostrę, żeby poprzymierzać razem pierścionki – podpowiada Julia z ACLARI Diamonds. – Taka osoba zawsze może później szepnąć słówko komuś, kto ma dylemat z wyborem prezentu na zaręczyny. Subtelne, małe tropy to najlepszy sposób, aby otrzymać to, o czym marzymy. Polecam też obejrzeć zaręczynowe kolekcje online. Dzięki temu łatwiej jest określić własne upodobania – dodaje.

Na co dokładnie zwracać uwagę, przeglądając kolekcje jubilerskie? Sprawdź, co musisz wiedzieć o tej wyjątkowej biżuterii!

Kamienie szlachetne? Oczywiście, że diamenty!

Często mówi się, że pierścionek zaręczynowy powinien być z brylantem. Śledząc trendy biżuteryjne, nie da się z tym nie zgodzić.

Pierścionek zaręczynowy

Rzeczywiście tak jest. W zaręczynowej biżuterii niekiedy pojawiają się też rubiny, szafiry czy szmaragdy, jednak i one zazwyczaj występują w towarzystwie diamentów – mówią eksperci z ACLARI Diamonds.

Pierścionek z brylantami to wyjątkowy talizman. Uważa się, że podarowany wybrance serca oznacza prawdziwą, wieczną miłość. Dlatego to właśnie ten kamień jest dla większości zakochanych pierwszym wyborem na zaręczyny.

Jeśli diamenty i złoto – to mierzymy wysoko!

Biżuteria zaręczynowa to pamiątka na całe życie. Większość kobiet nosi ją również po ślubie. Ważne więc, żeby była trwała.

Bez względu na to, czy mówimy o pierścionku zaręczynowym z żółtego złota, czy z białego, warto szukać biżuterii w próbie 585 – podkreślają jubilerzy z ACLARI Diamonds. – Pod kątem wytrzymałości stop złota o tym numerze wypada najlepiej. Również wybierając diamenty, niech będą to najpiękniejsze kamienie – dodają.

W ACLARI Diamonds standardową klasą diamentów są kamienie o czystości SI I kolorze G/H. Na życzenie można dobrać wyższe parametry w specjalnym konfiguratorze – znajdującym się w sklepie internetowym przy konkretnym produkcie.

Styl pierścionka jest ważny

Może być klasyczny, lecz wcale nie musi. Wśród zaręczynowych bestsellerów znajdują się m.in. pierścionki z białego złota, nowatorskie formy, bogate zdobienia w stylu secesyjnym i Art Déco.

Pierścionek zaręczynowy jak najbardziej może być ponadczasowy, a jednocześnie podkreślać styl narzeczonej. Najlepiej najpierw przejrzeć kolekcję online, zobaczyć, co proponują jubilerzy – radzą eksperci z marki ACLARI Diamonds. – Biżuterię fotografujemy tak, aby widać było dokładnie odcień złota, szerokość obrączki, kształt korony, dodatkowe zdobienia i inne detale. Udostępniamy także filmy pokazujące, jak pierścionek wygląda na ręce. Z kolei mając w pobliżu wybrany salon jubilerski, warto zajrzeć do środka – dodają.

Pierścionek zaręczynowy

Marka jubilerska również ma znaczenie

Niezależnie od tego, czy kupujesz online, czy stacjonarnie, polecamy sprawdzić wcześniej wybraną markę jubilerską. Podczas zakupów warto też korzystać z pomocy ekspertów, to naprawdę wiele ułatwia – doświadczeni specjaliści chętnie wszystko wyjaśnią, doradzą, a przy okazji podrzucą kilka inspiracji. Dobry salon jubilerski można rozpoznać m.in. po profesjonalnej obsłudze – pamiętaj o tym!

Znajdź swój wymarzony pierścionek zaręczynowy w ACLARI Diamonds!

Biżuterię zaręczynową każda z nas – przynajmniej w wersji idealnej – otrzymuje tylko jeden raz w życiu. Niech więc będzie to ta wymarzona, najpiękniejsza ze wszystkich. Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z brylantami czekają na Ciebie w ACLARI Diamonds! Zobacz kolekcję online lub zajrzyj do jednego z salonów stacjonarnych, które znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdyni, Katowicach, Olsztynie i we Wrocławiu.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 04.12.2021 09:15
Dostałam w zeszłym roku na święta złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem i piękny bukiet czerwonych róż z poczty kwiatowej. Nie wiem kto narzeczonemu podpowiadał bo nie chce się przyznać, ale pierścionek bardzo mi się podoba i jest w moim stylu. Oczko nie jest duże, ale to nic ja lubię taką delikatną biżuterię.
odpowiedz
James Crommwell (Ocena: 1) 03.12.2021 20:26
Roksa wychodzi taniej w dłuższym okresie. Sorry, taki lajf.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie