Cztery ciekawe pomysły na zaręczyny w Boże Narodzenie

Te święta będą niezapomniane!
Cztery ciekawe pomysły na zaręczyny w Boże Narodzenie
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/9499849194960730/ & https://pl.pinterest.com/pin/2744449763581135/)
22.12.2021

Zaręczyny w święta Bożego Narodzenia są szczególnie popularne. To bardzo radosny i rodzinny czas, dlatego wielu mężczyzn decyduje się właśnie w tym okresie uklęknąć na jedno kolano przed wybranką serca. Do tego wyjątkowa atmosfera, zimowa i romantyczna aura, a także data, która nigdy nie umknie z pamięci zakochanych. Święta to bez wątpienia idealny czas na zaręczyny. Jak oświadczyć się swojej ukochanej w tym wyjątkowym dniu i zrobić jej najpiękniejszy prezent bożonarodzeniowy? Oto kilka pomysłów!

Zobacz też: LIST: „On chce mi się oświadczyć, a ja nie jestem na to gotowa…”

Pomysły na zaręczyny w Boże Narodzenie

Oświadczyny w święta powinny być dobrze przemyślane. Oprócz tego, że to bez wątpienia wyjątkowy i magiczny czas, nie brakuje również świątecznej gorączki i lekko napiętej atmosfery. Dlatego należy to zrobić w momencie, kiedy w domu będzie panował spokój i odprężenie. Dla wielu par to bardzo intymny moment, dlatego mało kto decyduje się na oświadczyny przy całej rodzinie.

Zaręczyny w Boże Narodzenie: na śniegu

Jeżeli na święta pojawi się śnieg, możesz zabrać ukochaną na romantyczny spacer. Może będzie to wasze ulubione miejsce, z którym macie wiele wspomnień, a może po prostu rodzinny ogród, przyozdobiony romantycznymi światełkami. Możesz również wyryć w śniegu napis i w ten sposób poprosić ukochaną o rękę. Łzy wzruszenia gwarantowane!

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/261490322100185338/)

Zaręczyny w Boże Narodzenie: pod jemiołą

Jemioła to niekwestionowany symbol Bożego Narodzenia, który ma nieść szczęście i powodzenie w życiu. Znany przesąd głosi, że pocałunek zakochanych pod jemiołą ma zapewnić im pomyślność i nieskończoną miłość. Powieś jemiołę na suficie w miejscu, w którym chciałbyś poprosić dziewczynę o rękę. Przymocuj do niej wstążeczkę z pierścionkiem i pocałuj ukochaną w tym miejscu. Następnie daj jej znak, aby spojrzała w górę i w tym momencie poproś ją o rękę. 

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/142918988144628968/)

Zaręczyny w Boże Narodzenie: jako prezent 

Pierścionek zaręczynowy to najpiękniejszy prezent, o jakim marzy każda kobieta. Wykorzystaj to i kup kilkanaście pudełek różnej wielkości. Zapakuj pudełko w pudełko, a jako ostanie oczywiście to z pierścionkiem. Kiedy Twoja ukochana dotrze wreszcie do prezentu, na pewno oszaleje ze szczęścia!

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/48695239706762314/)

Zaręczyny w Boże Narodzenie: bombka z napisem

Personalizowana bombka z napisem sugerującym zaręczyny będzie świetnym pomysłem i pamiątką na całe życie. Możesz umieścić na niej wasze inicjały, imiona albo pytanie do ukochanej. Przymocuj do bombki pierścionek i powieś w widocznym miejscu na choince. Wybierz idealny moment i pokaż bombkę ukochanej.

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/104145810111057687/)

Który pomysł na zaręczyny najbardziej Wam się podoba? Chciałybyście dostać pierścionek w święta Bożego Narodzenia?

Zobacz też: Jaka suknia ślubna pasuje do twojego znaku zodiaku?

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie