Szukasz pary na wesele? Teraz znajdziesz ją dzięki nowej funkcji na Tinderze

Koniec z docinkami, że znów przyszłaś na imprezę bez osoby towarzyszącej.
Szukasz pary na wesele? Teraz znajdziesz ją dzięki nowej funkcji na Tinderze
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/6403624457913374/)
23.10.2021

Przyjęło się, że na weselach uczestniczy się w parach. W końcu tradycyjnie na tej imprezie nie brakuje tańców do białego rana. Brak partnera czy partnerki może tu stanowić pewną przeszkodę.

Zobacz również: Żadnych dzieci, za to psy - mile widziane. To zaproszenie na ślub podzieliło internautów

Druga sprawa to presja, jakiej często doświadczamy ze strony bliskich. Singiel lub singielka, którzy nie mają z kim wybrać się na wesele przeważnie muszą się gęsto tłumaczyć albo wysłuchiwać przykrych komentarzy. Wobec tego wielu z nich po prostu rezygnuje z uczestnictwa w imprezie.

Jeszcze inni szukają pary poprzez... aplikacje randkowe. Jeśli kiedykolwiek mieliście profil w jednej z nich istnieje duże prawdopodobieństwo, że natknęliście się na osobę, której opis mówił wprost: Nie szukam miłości, tylko kogoś, z kim będę mógł pobawić się na weselu, na które mnie zaproszono.

Teraz będzie to o wiele łatwiejsze. Tinder właśnie wprowadził specjalną funkcję, która pozwoli użytkownikom łączyć się w pary tylko po to, żeby wspólnie wybrać się na wesele.

Tinder. Funkcja „Plus One” pozwoli znaleźć parę na wesele

Tinder wprowadził funkcję o nazwie “Plus One”, dzięki której userzy będą mogli zasygnalizować, że szukają pary na wesele, albo dać innym znać, że chętnie będą czyjąś osobą towarzyszącą na takiej imprezie.

Nowa opcja jest dostępna w sekcji Explore, która została uruchomiona w zeszłym miesiącu i pozwala użytkownikom poznawać nowe osoby na podstawie podobnych zainteresowań czy aktywności.

Wiemy, że wielu naszych userów szuka osoby “plus jeden” na następne wesele, na które się wybierają. Jesteśmy podekscytowani, że możemy dać im możliwość znalezienia jej na Tinderze

- przekazali przedstawiciele aplikacji w oficjalnym komunikacie.

Ale to nie wszystko. Tinder nawiązał też współpracę z firmą WeddingWire, która pomaga parom w organizacji ślubu. Pierwszych 100 użytkowników, którzy dołączą do opcji “Plus One” otrzyma 460 dolarów na pokrycie kosztów związanych z uczestnictwem w weselu, takich jak transport, prezent dla nowożeńców czy nocleg. Z wyliczeń WeddingWire wynika, że właśnie tyle średnio muszą zapłacić Amerykanie, jeśli decydują się na przyjęcie zaproszenia na ślub.

Z kolei z danych udostępnionych przez Tindera dowiadujemy się, że userzy już przygotowują się na nadchodzący sezon ślubny. Od początku roku liczba użytkowników, którzy w opisie profilu informują o poszukiwaniach osoby “plus jeden” wzrosła o 45 proc.

Póki co funkcja “Plus One” jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, ale niewykluczone, że wkrótce będą mogli z niej korzystać także single i singielki w innych krajach.

Co sądzicie o takiej opcji na Tinderze?

Zobacz również: Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama

Polecane wideo

„I żyli długo i szczęśliwie”. Małżeństwa z dużą różnicą wieku pokazują romantyczne zdjęcia
„I żyli długo i szczęśliwie”. Małżeństwa z dużą różnicą wieku pokazują romantyczne zdjęcia - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 25.10.2021 13:06
W sumie na wesele jakieś pukadełko...why not?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie