Suknie ślubne z AliExpress: Za najdroższą zapłacisz zaledwie… 600 zł

Tylko czy to na pewno się opłaca?
Suknie ślubne z AliExpress: Za najdroższą zapłacisz zaledwie… 600 zł
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/68398488080861353/ & https://pl.pinterest.com/pin/7318418136118428/)
20.09.2021

Suknia ślubna to jeden z tych wydatków związanych z organizacją wesela, na którym wiele kobiet nie ma serca oszczędzać. Mimo że taką kreację zakłada się właściwie tylko jeden raz, panny młode są w stanie wyłożyć naprawdę sporą sumę na swoją wymarzoną suknię. Oszczędności szukają gdzie indziej, np. na dekoracjach sali albo kwiatach do kościoła - w końcu trzeba zmieścić się w ustalonym budżecie.

Oczywiście znalezienie pięknej sukni ślubnej w cenie o wiele niższej niż standardowa wartość na metce w salonie mody ślubnej nie jest niemożliwe. Ale nie wszystkie przyszłe panny młode mają czas i ochotę polować na okazję.

Zobacz również: 17 baśniowych sukienek ślubnych. W kreacjach numer 4 i 10 można zakochać się od razu

Mimo to coraz więcej kobiet, które planuje ślub, szuka swojej idealnej kreacji m.in. w Internecie, gdzie można trafić na bardzo atrakcyjne oferty. Pytanie tylko – czy warto? W Sieci pełno jest historii w stylu „oczekiwania kontra rzeczywistość” i zdjęć, na których oszukane klientki ze łzami w oczach pokazują, co znalazły w paczkach, a jak ich zamówienia prezentowały się na stronie internetowej sklepu.

My postanowiłyśmy sprawdzić ślubną ofertę AliExpress. Na fotografiach wszystkie suknie wyglądają zjawiskowo. Pozostaje pytanie, co znalazłybyśmy w paczkach po dokonaniu zakupu.

Polecane wideo

Ile można schudnąć w tydzień, miesiąc lub rok? Zdjęcia dziewczyn, które pokazały swoją metamorfozę
Ile można schudnąć w tydzień, miesiąc lub rok? Zdjęcia dziewczyn, które pokazały swoją metamorfozę - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 4) 25.09.2021 14:01
szkoda, że nie zostało pokazane, jak naprawdę wyglądają;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie