Zalety bycia zaręczoną ♥

Nie spiesz się ze ślubem. Naciesz się tą ekscytującą fazą wspólnego życia.
Zalety bycia zaręczoną ♥
Fot. pexels (Jonathan Borba)
12.09.2021

Jeśli jesteś zaręczona, gratulacje! To jeden z najbardziej ekscytujących momentów w twoim życiu i jedna z najważniejszych decyzji, jakie kiedykolwiek podejmiesz. Zbyt wiele narzeczonych popełnia błąd, spiesząc się ze ślubem. Chociaż to pragnienie jest w pełni zrozumiałe, poświęć trochę czasu na cieszenie się swoim narzeczeństwem. Gdy wyjdziesz za mąż, już nigdy nie będziesz w stanie powrócić do tej beztroskiej fazy swojego życia.

Oto niektóre z najlepszych korzyści bycia zaręczoną!

Polecamy także: Rodzina pana młodego nie przyjdzie na ślub. Powód? Suknia jego wybranki

Zalety bycia zaręczoną

Wiesz już, że znalazłaś swoją drugą połówkę

On prosił cię o rękę, a w twojej głowie kołatało się: „Tak! To właśnie z nim chcę spędzić resztę życia!”. To cudowna świadomość. Nie wiemy, jak długo zajęło ci szukanie Tego Jedynego, ale fakt, że jesteś z nim szczęśliwa i chcesz się zestarzeć u jego boku, jest naprawdę bezcenny.

Planujesz dzień, o którym być może marzyłaś od dawna

Organizowanie ślubu i wesela wiąże się z masą trudnych decyzji. Z drugiej strony planujesz jeden z najpiękniejszych dni swojego życia i możesz zdecydować się na wszystko, o czym do tej pory marzyłaś. Wybór sali, sukni, zaproszeń, dekoracji, fotografa, zespołu… To ty zdecydujesz o tym, jak będzie wyglądał twój ślub.

Nie martwisz się o przyszłość

Masz u swojego boku mężczyznę, który cię kocha i z którym chcesz spędzić resztę życia. To sprawia, że nie martwisz się o swoją przyszłość. Wizja zajścia w nieplanowaną ciążę, czy utraty pracy nie jest ci straszna, bo wiesz, że masz u swojego boku prawdziwe wsparcie.

Cieszysz się jeszcze wolnością, choć jesteś zajęta

To zupełnie tak, jakby zjeść ciastko i mieć ciastko. Narzeczeństwo jest magicznym okresem dla zakochanych, bo z jednej strony czujecie, że wasza relacja weszła na nowy, głębszy poziom, a z drugiej nadal nie jesteście jeszcze małżeństwem. Ciesz się tą niezależnością, zanim wkroczycie w kolejny, równie ekscytujący (choć zupełnie inny) etap.

Zobacz także: Mężczyźni proszą ukochane o rękę zaręczynową pizzą. Powiedziałabyś „tak”?

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny za siebie wychodzić. To przepis na rozwód
Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny za siebie wychodzić. To przepis na rozwód - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 12.09.2021 10:49
Szczerze, dla mnie bycie narzeczoną nic nie zmienia, mamy już dziecko, jesteśmy po 30, kupiliśmy duży dom, mieszkanie wynajmiemy, a ślub to dla nas formalność i tak od 2 lat po zaręczynach nic się nie zmienia, nie mamy planów kiedy co i jak… i szczerze jest super, sprawy formalne (w razie gdyby coś się stało są już uregulowane), kredytów nie mamy, zarabiamy bardzo dobrze. Nie należy się spieszyć w żadnej kwestii życia, mamy je tylko jedno wiec nasze wybory powinny być świadome, a szaleństwa? Wyszalałam się jako nastolatka, teraz mam fajne, spokojne życie i nic mi nie brakuje, jest to tez kwestia mojej ciężkej pracy, która bardzo lubię
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie