Mężczyźni proszą ukochane o rękę zaręczynową pizzą. Powiedziałabyś „tak”?

Czy takie oświadczyny gwarantują sukces?
Mężczyźni proszą ukochane o rękę zaręczynową pizzą. Powiedziałabyś „tak”?
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/442549100884028159 & pinterest.co.uk/pin/6192518225705950)
31.08.2021

Jak zorganizować idealne oświadczyny? Niektórzy stawiają na romantyczne chwile tylko we dwoje. Inni planują wyjazd w wyjątkowe miejsce, a jeszcze inni zadają ukochanym to najważniejsze pytanie w obecności najbliższych albo w miejscu publicznym. Wszyscy mają nadzieję na to, że ich wybranki docenią gest i powiedzą “tak”. 

Zobacz również: Pierścionki zaręczynowe to już przeżytek? Coraz więcej narzeczonych stawia na... zaręczynowe zegarki

Czasami zaręczyny przybierają charakter kulinarny. Wystarczy wspomnieć takie motywy jak pierścionek w kieliszku z szampanem, w słodkim deserze albo w ciasteczku z wróżbą - takie pomysły zostały spopularyzowane głównie przez komedie romantyczne. 

Zaręczynowa pizza - nowy trend wśród zakochanych

Ale w ostatnim czasie coraz więcej mężczyzn decyduje się na oświadczyny z wykorzystaniem pizzy. Niektórzy pieką placek w kształcie serca lub pierścionka, inni po prostu chowają go do pudełka, a jeszcze inni tworzą napis: “Wyjdziesz za mnie?” z różnych dodatków lub umieszczają go po wewnętrznej części opakowania. 

Wygląda na to, że ten zaręczynowy trend często kończy się sukcesem, bo mężczyźni chętnie chwalą się w Internecie takimi oświadczynami. Zobaczcie najbardziej kreatywne zaręczyny z pizzą w tle. Powiedziałybyście “tak” na miejscu tych dziewczyn? 

Polecane wideo

Nieoczywiste, ale zachwycające trendy w pierścionkach zaręczynowych. Od razu powiesz „tak”!
Nieoczywiste, ale zachwycające trendy w pierścionkach zaręczynowych. Od razu powiesz „tak”! - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.11.2021 14:34
Byle nie hawajska
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.09.2021 08:42
Serio? Dziwny sposób na zaręczyny, mnie mój facet oświadczył się na 3 rocznicę związku którą spędzaliśmy w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym. Ani trochę się nie spodziewałam, a on nawet mocno się nie denerwował. Chyba wiedział, że powiem tak :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2021 09:20
Pewnie, że tak!! Kocham pizzę i jeśli bym była z partnerem którego kocham to super opcja. Zreszta jakie ma znaczenie gdzie i czym? Ważne kto!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie