5 znaków, że on nigdy Ci się nie oświadczy. Nie masz co czekać na pierścionek

Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej.
5 znaków, że on nigdy Ci się nie oświadczy. Nie masz co czekać na pierścionek
Fot. Pexels.com
06.05.2021

Niektórzy marzą o ślubie już od wczesnych lat, podczas gdy inni nie wyobrażają sobie zostać żoną czy mężem. Oba te scenariusze są jak najbardziej okej, ale pod jednym warunkiem - jeśli partnerzy są co do tego zgodni. W przeciwnym razie trudno wyobrazić sobie, aby taki związek mógł przetrwać. 

Zobacz również: 5 rzeczy, które muszą się wydarzyć, aby facet był gotowy na ślub

Jedną z najgorszych rzeczy, jakie można zrobić wchodząc w związek jest ignorowanie znaków świadczących o tym, że w kwestii małżeństwa macie zupełnie odmienne poglądy. Wiele osób marzących o ślubie wychodzi z założenia, że prędzej czy później uda im się przekonać partnera lub partnerkę do zmiany zdania na ten temat, nawet jeśli wszystkie sygnały mówią co innego.  

A tych, zdaniem ekspertów nie brakuje. Portal bolde.com wymienił 5 znaków, które mówią wprost - twój facet nie zamierza ci się oświadczyć i nie zmieni zdania co do małżeństwa. 

5 znaków, że on nigdy Ci się nie oświadczy

Fot. Pexels.com

5 znaków, że on nigdy Ci się nie oświadczy 

Boi się zaangażowania 

Jeśli twój facet od początku waszej znajomości miał problemy z zaangażowaniem to dość jasny sygnał, że małżeństwo nie jest dla niego. Spotykaliście się ze sobą już od długiego czasu, a on wciąż nie był gotowy nazywać cię swoją dziewczyną, a waszej relacji związkiem? To znak, że tego typu etykietki stanowią dla niego problem. Podobnie może być ze ślubem. 

Nie lubi rozmawiać o przyszłości 

Spontaniczność to fajna cecha – sprawia, że życie nabiera rumieńców, a każdy dzień staje się ekscytującą przygodą. Spontaniczne randki i wypady dodają związkowi adrenaliny, ale odrobina stabilizacji też nie jest niczym złym. Jeśli twój facet nie znosi niczego planować i nie jesteś w stanie porozmawiać z nim o przyszłości to może być znak, że nie małżeństwo nie jest dla niego priorytetem. 

Złości się, gdy poruszasz ten temat 

Zwróć uwagę na to, w jaki sposób twój partner reaguje gdy zaczynasz mówić o ślubie. Nie chodzi tylko o potencjalną legalizację waszego związku, ale także o wydarzenia z życia innych par. Wasi przyjaciele właśnie się zaręczyli, a on nie ma na ten temat nic do powiedzenia? Denerwuje się, gdy poruszasz temat waszego ślubu, chociażby w żartach? To dość oczywiste, że czuje się z tym wyjątkowo niekomfortowo. 

Nie jest w stanie się określić 

Za mylnymi sygnałami w rzeczywistości kryje się bardzo jasny przekaz – z tym że zawoalowany. Najczęściej dzieje się tak w przypadku słów, których nie chcemy słyszeć. Jeśli twój partner nie jest w stanie dać ci jasnej odpowiedzi na temat swojego zdania o małżeństwie prawdopodobnie jest ono skrajnie różne od twojego, a on po prostu boi się konfrontacji na ten temat. 

Wypowiada się pogardliwie o małżeństwie 

Chyba trudno o bardziej jasny sygnał.  

Zobacz również: W ten prosty sposób sprawdzisz, czy on zamierza się wkrótce oświadczyć

Polecane wideo

7 najbardziej kreatywnych tatuaży, które będziesz chciała skopiować
7 najbardziej kreatywnych tatuaży, które będziesz chciała skopiować - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.06.2021 13:13
Małżeństwo jest dobre, tylko wtedy, gdy jest dobrze. Kiedy jedna z osób wpada w nałóg, choruje lub pojawiają się długi, to ta formalność okazuje się być kulą u nogi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2021 11:00
Hehe to o mnie. Tylko jestem kobietą :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie