Udawany ślub za 6 tysięcy złotych! Nikt się nie dowie, że to farsa!

Sfingowany ślub ma być idealnym rozwiązaniem dla par nieprzekonanych do instytucji małżeństwa i obawiających się zobowiązań na całe życie… Co jednak, jeśli fikcyjny dokument przestanie wystarczać, a zakochani zechcą naprawdę przysiąc sobie wieczną miłość?
Udawany ślub za 6 tysięcy złotych! Nikt się nie dowie, że to farsa!
29.11.2009

Czasy się zmieniają, nasze przekonania, zwyczaje i potrzeby również. Kiedyś ślub był naturalnym następstwem narzeczeństwa, a życie „na kocią łapę” należało do rzadkości. Dzisiaj większość par chce się najpierw sprawdzić, urządzić, dorobić i zamiast do kościoła, w pierwszej kolejności udaje się do banku, żartując, że wspólny kredyt hipoteczny łączy o wiele silniej niż węzeł małżeński.

W wielu środowiskach, szczególnie tradycyjnych, katolickich rodzinach, mieszkanie bez ślubu uchodzi jednak za nieprzyzwoitość i brak szacunku do wpajanych od dzieciństwa zasad. Osoby pochodzące z takich środowisk mogą nie ulegać społecznej presji i bez względu na zdanie najbliższych, zrezygnować ze ślubu. Jeśli jednak chcieliby uniknąć rodzinnej awantury, firma Prawie Jak Ślub ma dla nich ciekawe rozwiązanie… 

Na jednym z portali ogłoszeniowych znalazłyśmy bardzo ciekawą, a równocześnie kontrowersyjną ofertę zorganizowania fikcyjnego ślubu„Jesteście ze sobą od dawna? Wasze Rodziny coraz częściej wspominają o Ślubie, wręcz naciskają na niego? Jednak Wy nie jesteście przekonani do instytucji ślubu lub deklaracji do końca życia. Jak w tej sytuacji zadowolić tu wszystkich? Mamy dla Was rozwiązanie, które usatysfakcjonuje Was i Wasze Rodziny! Zajmujemy się organizacją przedstawień ślubnych. Aktorami jesteście Wy i nasza firma, a widownią goście weselni, którzy nigdy nie dowiedzą się o mistyfikacji! 

Na czym polega przedstawienie ślubne? 

1. organizujemy dla Was ślub w plenerze (na specjalne zamówienia także w kościele)

2. profesjonalny aktor odgrywa rolę księdza bądź urzędnika (zależy od Waszego wyboru, czy będzie to ślub kościelny, czy cywilny) 

3. przygotowujemy wszystkie elementy scenografii, włącznie z doskonałymi kopiami dokumentów (by nikt niczego w trakcie przedstawienia nie mógł się domyślić) 

4. działamy jak prawdziwi konsultanci ślubni – zajmujemy się organizacją całej ceremonii, wesela, dekoracji itd. Standardowa organizacja ślubu w plenerze to koszt ok. 6 tys. zł. Ceny naszych usług: dekoracja żywymi kwiatami miejsca ceremonii (ok. 1 000 zł), wynajęcie kościoła (5 000 zł), oprawa muzyczna (od 1200 zł do 3000 zł), fikcyjni świadkowie (ok. 300 zł).

Przerażają Was ceny przedstawienia ślubnego? Ta inwestycja może się zwrócić, a nawet pozwoli Wam zarobić! W jaki sposób? Wszyscy goście przynoszą prezenty ślubne. Bardzo często są to wybrane przez Was i umieszczone na liście prezentów przedmioty lub po prostu pieniądze. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję, profesjonalne wykonanie i pomoc w każdym momencie.

Abyśmy podjęli się organizacji przedstawienia, o zleceniu poinformowana musi być przyszła "Panna Młoda" i przyszły "Pan Młody". Nie podejmujemy się zleceń, w których jedno z narzeczonych nie chce ujawnić prawdy o przedstawieniu swojemu partnerowi”.

Czy ten pomysł to rzeczywiście idealne rozwiązanie dla par nieprzekonanych do instytucji małżeństwa i obawiających się zobowiązań na całe życie? A co, jeśli sfingowany ślub przestanie wystarczać, a zakochani zechcą naprawdę przysiąc sobie wieczną miłość?  

Opracowała Lilka Tylman 

Zobacz także:

Czy życie na kocią łapę się opłaca?

Malejąca liczba ślubów, wzrastająca wolnych związków i nieślubnych dzieci – to dzisiaj norma. Czy jednak podporządkowanie się jej jest dla partnerów korzystne?

Najmodniejsze bukiety ślubne 

Kwiaty to jeden z najważniejszych dodatków do sukni ślubnej. Wianek czy wiązanka? Pod kolor sukni czy kontrastowo? A co dla druhen?  

Najlepsza dieta dla skóry

Czym odżywiać cerę, by prezentowała się świeżo i kwitnąco o każdej porze dnia i nocy?  

Polecane wideo

Komentarze (65)
Ocena: 4.94 / 5
anna (Ocena: 5) 21.06.2016 16:18
słuchajcie, szukam osob, ktore skorzystaly z oferty tej firmy. Mam kilka pytań. Proszę o kontakt na a-tom86(małpa)o2.pl :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2015 13:02
ja prawdziwy slub urzadzam do 10.000 tysięcy...po 8 latach zwiazku i zaręczynach czas na kolejny krok w doroslosc. dla mnie takie udawane sluby to dziecinada bo pokazuje ze ktos jest kompletnie niedojrzaly
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.10.2014 12:05
Jak już się angażować, odstawiać taki cyrk i ściągać rodzinę na fikcyjny ślub, to równie dobrze można wziąć prawdziwy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2009 16:38
dobra fucha ! pisze sie :d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2009 15:34
a jak się jednak domyśla?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie