Jeśli spędzałaś miesiąc miodowy w TYM miejscu, jest duża szansa, że się rozwiedziesz

Niepokojące wyniki badań. Czy miejsce podróży poślubnej może zwiastować rychły rozwód?
Jeśli spędzałaś miesiąc miodowy w TYM miejscu, jest duża szansa, że się rozwiedziesz
Fot. pexels (Ksenia Chernaya)
18.11.2020

Podczas miesiąca miodowego żadna para nie myśli o rozwodzie. Świeżo upieczeni małżonkowie cieszą się wtedy zazwyczaj swoim towarzystwem i zmianą stanu cywilnego. Tymczasem, jak dowiódł serwis Compare.bet, wybór miejsca podróży poślubnej może z czasem przyczynić się do… rozwodu. W jaki sposób?

Polecamy także: Chcesz mieć udane małżeństwo? Nigdy nie wybieraj tych piosenek na pierwszy taniec

Podróż poślubna a rozwód

Portal Compare.bet przeprowadził ankietę wśród ponad 3 tysięcy rozwodników i zapytał ich, jakie destynacje wybierali na swoją podróż poślubną. Okazało się wówczas, że niektóre z miejsc były wyjątkowo pechowe. 20% ankietowanych, którzy się rozwiedli, miesiąc miodowy spędzało na Malediwach. Jakie jeszcze kierunki nie przyniosły małżonkom szczęścia?

Malediwy
620 rozwiedzionych par

Marakesz
527 rozwiedzionych par

Bora Bora
403 rozwiedzione pary

Bali
310 rozwiedzionych par

panna młoda

- Nieco mniej osób zdecydowało się rozstać po tym, jak w podróż poślubną poleciało na Mauritius (8%), do Laponii (7%) oraz na grecką wyspę Santorini (5%). Według statystyk mniej rozwodów odnotowały te pary, które miesiąc miodowy zaplanowały w Wenecji, Dubrowniku, Buenos Aires i Cancun. A najmniej nieszczęśliwe dla nowożeńców okazały się takie miejsca, jak stolica Kenii Nairobi, stolica Tajlandii, czyli Bangkok, Maui – druga co do wielkości wyspa Hawajów oraz Napa Valley w północnej Kalifornii. Tylko 1% przebadanych małżonków rozwiodło się, po odbyciu miesiąca miodowego w tych malowniczych zakątkach – informuje glamour.pl.

Co sądzicie o wynikach tej ankiety? Wierzycie, że miejsce podróży poślubnej ma wpływ na późniejszy rozwód? Dokąd wy pojechałyście na miesiąc miodowy?

Zobacz także: LIST: „Powiedziałam mu, że jestem w ciąży, a on się nie oświadczył. O co chodzi?”

 

Polecane wideo

Kupiły suknie ślubne, ale coś im nie pasowało. Tak wyglądają po przeróbce
Kupiły suknie ślubne, ale coś im nie pasowało. Tak wyglądają po przeróbce - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 26.11.2020 09:16
jak schudnąć? moja odpowiedź jest taka, warto stosować do diety suplement figurena. Są to tabletki na odchudzanie które faktycznie działają. Mi pomogły schudnąć 12kg wieć i każdej pomogą, ale pamietajcie o diecie.
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 25.11.2020 20:34
Jak dla mnie wybór kierunku podróży poślubnej nie ma znaczenia. Byłam z mężem na wspaniałej wycieczce na Bali organizowanej przez biuro Relaks Misja i to była nasza najlepsza wspólna podróż. I nie, nie planujemy rozwodu. Układa nam się bardzo dobrze :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.11.2020 17:22
Artykuły dla tego portalu pisują upośledzeni.
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 23.11.2020 16:08
Miałam piękny miesiąc miodowy, a moje małżeństwo i tak się rozpadło. Od Detektyw Skrzypek dowiedziałam się, że mnie zdradzał - nic miłego.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.11.2020 14:54
Jeśli piszesz artykuły dla tego portalu jest duża szansa, że jesteś I D I O T K A
odpowiedz

Polecane dla Ciebie