W ten prosty sposób sprawdzisz, czy on zamierza się wkrótce oświadczyć

Nie będzie niespodzianki.
W ten prosty sposób sprawdzisz, czy on zamierza się wkrótce oświadczyć
fot. Unsplash (Jonathan Borba)
29.09.2020

Czasami czekamy na ten dzień przez długie lata, a kiedy indziej to kwestia zaledwie kilku miesięcy. Nie istnieje idealny moment na oświadczyny, bo wszystko zależy od naszych oczekiwań i możliwości. Te nie zawsze idą w parze, na co najlepszym dowodem są wyniki tego sondażu.

Zobacz również: EXCLUSIVE: Iza spodziewa się oświadczyn. Wymieniła 7 warunków, które musi spełnić pierścionek

Badanie przeprowadzone przez OnePoll potwierdza, że statystyczny facet już po 7 miesiącach znajomości widzi w partnerce materiał na żonę, ale minie jeszcze trochę czasu, zanim padnie na kolana prosząc ją o rękę.

Pierścionek będzie już miał.

pierścionek zaręczynowy

Wybór pierścionka zaręczynowego

Ankietowani przyznali, że kupują zaręczynową błyskotkę na długo przed zadaniem najważniejszego pytania w życiu. Wybór pierścionka zajmuje im średnio 2 miesiące, ale przez kolejne trzymają go w ukryciu. Do momentu, kiedy nabiorą pewności i nadarzy się okazja.

Jeśli lubisz niespodzianki, lepiej nie zaglądaj w te miejsca - sugerują badacze. Okazuje się, że to ulubione skrytki facetów, którzy nie posiadają sejfu we własnym domu. Jeśli kupił już okolicznościową biżuterię, to najprawdopodobniej chowa ją w…

Naprawdę chcesz wiedzieć?

Zobacz również: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? 4 najdziwniejsze teorie

pudełko po butach

Skrytka na pierścionek

1. Domowy sejf

2. Pudełko po butach

3. Dom rodziców

4. W pracy

5. Przy sobie

6. W samochodzie

7. U jubilera

8. W skrytce bankowej

9. U przyjaciela

10. W szufladzie ze skarpetkami

Tym razem warto jednak wykazać odrobinę cierpliwości i zaczekać na jego ruch. Zdemaskowanie partnera, zanim będzie na to ostatecznie gotowy, może wszystko popsuć. Najlepiej, gdy zrobi to we własnym tempie, a my nie będziemy za bardzo węszyć.

Zobacz również: Kiedy on się oświadczy? Można to obliczyć

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.10.2020 17:09
Nie byłam świadoma, że jak będziemy w latać w aerotunelu w Lesznie to mój facet po locie wyskoczy z pierścionka. Nie podejrzewałam o to i nie szukałam brylantu po jego domu czy gdziekolwiek indziej. To była mega przyjemna niespodzianka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.09.2020 09:14
Byliśmy z obecnie mezem na wakacjach w Tajlandii na naszą pierwsza rocznicę zwiazku. Czulam, ze cos kombinuje, bo nie odstepowal swojej walizki na krok, choć wiedział, że i tak w życiu bym mu w niej bez pytania nie grzebala. Po jakims czasie okazalo się, że trzymał w niej pierscionek zareczynowy;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie