Targi ślubne dla wymagających

Marzy wam się oryginalny ślub i wesele? Szukacie sprawdzonych firm ślubnych, które działają na światowym poziomie? Targi ślubne Alternative Weddings stworzone zostały specjalnie dla was.
Targi ślubne dla wymagających
07.11.2009
>

Marzy wam się oryginalny ślub i wesele? Szukacie sprawdzonych firm ślubnych, które działają na światowym poziomie? Nie interesują was masowe targi, z których wyjdziecie z bólem głowy i torbą pełną przypadkowych ulotek? Targi ślubne Alternative Weddings stworzone zostały specjalnie dla was.

Impreza Alternative Weddings odbędzie się 21 listopada 2009 roku w Reducie Banku Polskiego w Warszawie (godz. 14:00 - 18:00), w formie zaskakującego eventu. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie pokaz ekskluzywnych sukni ślubnych marki Fabio Gritti.

Misją eventu jest promocja nowoczesnego stylu na weselach, najnowszych trendów, przełamujących nudne standardy i kicz. Wystawcami są uznane, wyselekcjonowane przez organizatorów (Ślubną Pracownię) firmy z branży weselnej oraz okołoweselnej, które swoją ofertą pokazują światowe standardy imprez tego typu.

Czego tu nie znajdziecie:

*setek przypadkowych firm - na Alternative Weddings pojawią się jedynie wyselekcjonowani przez Ślubną Pracownię wystawcy, spełniający wyśrubowane wymagania organizatorów;

*kiczu i tandety - oferowane przez wystawców dekoracje, zaproszenia, atrakcje itp. podążają za światowymi trendami, zarówno w designie, jak i jakości;

*bałaganu - targi będą miały formę inspirującego eventu, a zamiast sterty ulotek dostaniecie przydatny katalog, zawierający bazę kontaktową do najlepszych firm na rynku, liczne porady i zdjęcia pięknych sukni ślubnych;

*najtańszych ofert na rynku - bowiem za jakością często idzie też cena.

Po targach zapraszamy na clubbing. Impreza nocna Alternative Weddings Party będzie wydarzeniem stylizowanym, ze "ślubnym motywem przewodnim". Organizatorzy chcą, aby każdy, kto przyjdzie na imprezę, miał na sobie przynajmniej mały weselny akcent, najlepiej zaprezentowany z humorem. Nie musi to być pełna suknia czy frak. Liczy się wasza kreatywność, najciekawsze kreacje nagrodzone zostaną atrakcyjnymi upominkami.

Impreza odbędzie się na trzech poziomach:

* na parterze - atmosfera typowo dyskotekowo-klubowa. Planujemy zabawę na całego przy muzyce lat 80- i 90-tych.

* na poziomie -1 – chillout, przygaszone światło, gry planszowe i towarzyskie oraz sheesha.

* na poziomie +1 oryginalne VIP-roomy, ale tylko dla osób z zaproszeniami.

Więcej szczegółów na: www.alternativeweddings.pl

Bilet targi - 20 zł/os. przedsprzedaż, 25 zł/os. w dniu imprezy.

Bilet impreza - 20 zł/os. przedsprzedaż, 25 zł/os. w dniu imprezy.

Bilet targi+impreza - 35 zł/os. przedsprzedaż, 40 zł/os. w dniu imprezy.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Najmodniejsze bukiety ślubne 

Kwiaty to jeden z najważniejszych dodatków do sukni ślubnej. Wianek czy wiązanka? Pod kolor sukni czy kontrastowo? A co dla druhen?

Młodzi Polacy nie spieszą się ze ślubem

Według badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, młodzi Polacy coraz później wstępują w związek małżeński. 

 

 

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2009 20:23
Papilot!!!!!!!!!!!!!!!!! wiecej zdjec dawajcie :/:/:/:/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2009 22:12
a kogo obchodzi ze ja to nie obchodzi a tamtych obchodzi bo moze mnie tez nie obchodzi ze tata obchodzi a ich nie obchodzi bo mnie to wogole nie obhodzi
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2009 19:08
ja bym chciała taką czerwoną :D mmm...jeszcze ślub w starym zamku... na podłodze płatki czerwonych róż...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2009 10:14
jak zwykle za mało zdjęć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2009 19:38
aha...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie