Pod Warszawą powstaje nowe miejsce, idealne na ślub. Jest magiczne!

Zieleń, cisza i przestrzeń idealnie współgrają z elegancją i atencją, z jaką traktuje się tu gości.
Pod Warszawą powstaje nowe miejsce, idealne na ślub. Jest magiczne!
fot. Instagram @pastelovepola
09.09.2020

Pastelove Pola to miejsce, gdzie atmosfera niewymuszonego luksusu spełni nawet najbardziej wyśrubowane oczekiwania. I z pewnością sprawi, że to właśnie tu zapragniecie zabrać swoich bliskich, aby spędzić z nimi ważne chwile Waszego życia: niezapomniane wesela, magiczne przyjęcia, spotkania rodzinne, ale również spotkania firmowe.

Pastelove Pola – idealne miejsce na najważniejsze wydarzenia Twojego życia

W spokojnej, małej miejscowości Świętochów blisko Warszawy, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, na ponad 1,5 hektarowym terenie powstaje wyjątkowy koncept o nazwie Pastelove Pola – miejsce, które przeniesie gości w zupełnie inny wymiar. Rozbielone pastelowe barwy budynku zaprojektowanego w amerykańskim stylu hampton, dbałość o detale, przestrzeń oraz nowoczesność w każdej części obiektu tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca.

Fot. materiały prasowe

Wyrafinowane wnętrze

W eleganckim lobby ze strefą chillout będzie można usiąść przy kominku, skorzystać z baru, a w sali konferencyjnej zorganizować imprezę na około 50 osób. Sercem budynku jest imponująca, wysoka i widna sala bankietowa z wysokimi oknami i drewnianym parkietem, mieszcząca ok. 200 gości, będzie wyposażona w sprzęt najnowszej generacji do klimatyzowania i wentylowania pomieszczeń. Naturalnym przedłużeniem sali bankietowej będzie ogromny zadaszony taras z kominkiem i wygodnymi sofami ogrodowymi, z widokiem na okolice, basen zewnętrzny oraz altanę ślubną, do której prowadzi malownicza aleja brzóz.

Fot. materiały prasowe

Goście będą mogli spędzić noc w jednym z ośmiu komfortowych pokoi, z których roztacza się kojący widok na zieleń. Na nowożeńców będzie czekał pięknie zaprojektowany duży apartament, w którym można zrealizować pamiątkową sesję zdjęciową, prezentującą przygotowania panny młodej do ślubu. Dodatkowym atutem apartamentu jest taras z widokiem na zasiedlone gniazdo bocianie.

Otwarcie planowane jest na wiosnę 2021 roku.

 

Materiał promocyjny

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie