5 znaków, że znalazłaś swoją wymarzoną suknię ślubną. Powiedz jej „tak!”

Świadczą o tym, że jesteście dla siebie stworzone ♥
5 znaków, że znalazłaś swoją wymarzoną suknię ślubną. Powiedz jej „tak!”
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/68741884394/)
15.09.2020

Wybór idealnej sukni ślubnej to niełatwe zadanie. Trudno powiedzieć, które panny młode są w trudniejszej sytuacji – te, które mają konkretną wizję swojej wymarzonej kreacji, czy te, które nie mają pojęcia w czym widziałyby się w drodze do ołtarza. Fakt, że w dzisiejszych czasach na rynku znajdziemy suknie w dosłownie każdym fasonie paradoksalnie także nie ułatwia zadania. 

Zobacz również: Suknie ślubne z odkrytymi plecami. 17 zmysłowych modeli dla panny młodej

Jak zatem można mieć pewność, że wybrana ostatecznie sukna ślubna to naprawdę ta jedyna? W końcu żadna panna młoda w dniu swojego ślubu nie chce przeżyć rozczarowania i obudzić się z przekonaniem, że dokonała złego wyboru kreacji. Co świadczy o tym, że znalazłaś swoją idealną suknię ślubną? Zdaniem redaktorów portalu allwomenstalk.com świadczą o tym poniższe sygnały. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wedding Dresses Gallery (@weddingdressesguide)

Jak znaleźć idealną suknię ślubną? Oto znaki, że ci się udało

Podkreśla twoją figurę 

Jeśli suknia jest idealnie dopasowana do twojej figury i wspaniale podkreśla jej atuty, trudno o bardziej oczywisty znak, że to kreacja właśnie dla ciebie. Idealna suknia ślubna to taka, która subtelnie maskuje także wszelkie niedoskonałości. Jeśli jesteś dość niska, idealna suknia sprawia, że wyglądasz wręcz posągowo. Jeśli masz pełną figurę, w kreacji czujesz się zmysłowa i elegancka. A jeśli z kolei masz bardzo szczupłą sylwetkę, suknia dodaje ci kobiecych krągłości. Znalazłaś taką kreację? Trzymaj się jej. 

Niczego byś w niej nie zmieniła 

Zdaniem redaktorów portalu allwomenstalk.com nie należy brać tego punktu dosłownie. Trudno trafić na suknię, która podoba nam się dosłownie w każdym calu. Zazwyczaj pojawiają się drobne zastrzeżenia, np. dotyczące różnych aplikacji czy niewielkich poprawek. Jednak idealna suknia ślubna ma to do siebie, że gdy patrzysz na nią całościowo myślisz: “To jest to”. Podoba ci się jej dekolt, rękawy, spódnica, sposób, w jaki materiał się układa... Nie dokonałabyś w niej żadnych drastycznych zmian.  

Żadna inna opinia się nie liczy 

To oczywiście nie oznacza, że podczas wizyty w salonie sukni ślubnych nie powinnaś brać pod uwagę opinii innych osób, zwłaszcza tych najbliższych, np. mamy, siostry czy najlepszej przyjaciółki. Ale kiedy znajdujesz swoją idealną suknię i czujesz, że to właśnie ta jedyna, opinie wszystkich innych osób nagle przestają się liczyć. Czujesz, że zostałyście dla siebie stworzone i nikt ani nic nie jest w stanie tego zmienić.  

Nikt nie może oderwać od ciebie wzroku 

Wychodzisz z przymierzalni w salonie sukni ślubnych, aby zaprezentować się bliskim i nagle na twój widok zapada cisza, a potem rozlegają się westchnienia i stłumione okrzyki? Spoglądasz na swoją mamę czy przyjaciółkę i widzisz, że w ich oczach zbierają się łzy wzruszenia i zachwytu? Nie trzeba mówić nic więcej. To właśnie ta suknia.  

Od razu wyobrażasz sobie swój ślub 

Idealna suknia ślubna sprawia, że bez problemu jesteś w stanie wyobrazić sobie, jak odziana właśnie w tę kreację kroczysz w stronę ołtarza. Od razu masz przed oczami dzień swojego ślubu i widzisz, jak to właśnie w tej sukni bawisz się do białego rana. Oczyma wyobraźni widzisz też swojego narzeczonego i jego reakcję, gdy po raz pierwszy widzi cię w wybranej przez ciebie sukni, a jest to bezgraniczny zachwyt. Wtedy wiesz, że trafiłaś w dziesiątkę. 

Zobacz również: Po latach zakładają swoje stare suknie ślubne, a ich partnerzy... Musicie zobaczyć ich reakcje!

Polecane wideo

To najbardziej instagramowa suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Piękna?
To najbardziej instagramowa suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Piękna? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie