Wieczór panieński, który trwa 3 doby

Każdy, kto choć raz był na wieczorze panieńskim, wie, jaka energia potrafi wytworzyć się wówczas pomiędzy przyjaciółkami i ile czasu potrzeba na zaspokojenie chęci wspólnego szaleństwa.
Wieczór panieński, który trwa 3 doby
Fot. Unsplash
04.06.2020

Okazuje się, że czasem i 72 godziny nie wystarczają na świętowanie ostatnich panieńskich momentów. Każdy, kto choć raz był na wieczorze panieńskim, wie, jaka energia potrafi wytworzyć się wówczas pomiędzy przyjaciółkami i ile czasu potrzeba na zaspokojenie chęci wspólnego szaleństwa. Ile czasu i... pomysłów!

Zobacz także: 10 rzeczy, które koniecznie musisz zrobić, zanim wyjdziesz za mąż

Kiedyś, zgodnie z nazwą, był to po prostu jeden wieczór. Później zabawa objęła też noc, a potem… nocy było kilka. Dziś już raczej mało kogo dziwi wieczór panieński, trwający dwa, trzy lub więcej dni. Niektóre panny młode wyjeżdżają (bądź wylatują) z przyjaciółkami nawet na cały tydzień. Co można sprezentować pannie młodej z okazji jej ostatnich panieńskich dni, gdy ma się do dyspozycji sporo czasu i, nazwijmy rzecz po imieniu, gotówki? O podpowiedzi poprosiliśmy Karolinę Dokić-Pietuszko z portalu-katalogu ślubnego PlanujemyWesele.

Wieczór panieński - Spa

Pomysł popularny, i zdecydowanie nie bez przyczyny. Co może jawić się bardziej atrakcyjnie dla grupy przyjaciółek, niż kilkadziesiąt godzin w luksusowym hotelu, pełnym gabinetów masażu, białych szlafroków i butelek szampana? Kto był, ten wie. Podczas kilku dni w hotelu Spa znajdzie się czas na wszystko - relaks, nocne rozmowy, wspólne pyszne posiłki czy zabawa w hotelowym barze to tylko niektóre z opcji. Wspólnie spędzanym czasem i niekończącymi się rozmowami "o życiu" możecie cieszyć się bez ograniczeń. W końcu w hotelu Spa naprawdę jedynym obowiązkiem jest... odczuwanie przyjemności.

Wieczór panieński - spływ kajakowy, wyjazd w góry

- Tym przyszłym pannom młodym, które ponad wszystko cenią sobie kontakt z naturą i survivalowe wyzwania z dala od cywilizacji, można zaproponować kilkudniowy wypad w góry lub choćby nad rzekę, na przykład na spływ kajakowy. Oczywiście z namiotami! – podpowiada Karolina Dokić-Pietuszko z portalu-katalogu ślubnego PlanujemyWesele. Wyobraźcie sobie: całe dnie na słońcu, a wieczorami tańce przy ognisku, wróżby, zwierzenia i rozmowy do białego rana... Żadna z Was, a już na pewno główna bohaterka tego „dzikiego wieczoru”, nigdy go nie zapomni.

Wieczór panieński - Barcelona, Amsterdam, Paryż

Kolejnym drogowskazem dla świadkowych i przyjaciółek przyszłej panny młodej, które mogą sobie pozwolić na większy wydatek przy organizacji tego wyjątkowego „wieczoru”, mogą być... marzenia wyjazdowe głównej zainteresowanej. Jeśli zatem jesteście przekonane, że jej pragnieniem od zawsze jest szalony weekend w którejś z europejskich stolic, odwiedźcie odpowiednio wcześniej strony tanich linii lotniczych i wybierzcie kierunek. Szalona zabawa w nocnych klubach, połączona z dziennym zwiedzaniem (może być też na odwrót, w końcu kto Wam zabroni!) w gronie przyjaciółek na zawsze pozostaną niezapomniane.

Wieczór panieński - kursy i szkolenia

- Coraz większą popularnością cieszą się kilkudniowe panieńskie wyjazdy, zorganizowane wokół kursu lub szkolenia, odpowiadającego zainteresowaniom panny młodej. Fotografia, kulinaria, a może taniec brzucha lub joga, medytacja, a może pole dance? – podpowiada Karolina Dokić-Pietuszko z portalu-katalogu PlanujemyWesele. Wyobrażacie sobie, ile radości mogłyby wywołać takie warsztaty wśród uczestniczek i jak bardzo wzmocniłyby łączące Was więzi? Organizatorzy wyjazdowych kursów zapewniają najczęściej miejsca noclegowe, dlatego wieczorny, wspólny czas, otrzymałybyście w pakiecie.

Wisienką na torcie każdego z powyższych pomysłów może być, umówiona wcześniej z profesjonalnym fotografem, sesja zdjęciowa. Uwierzcie nam, trudno o lepszą dziewczyńską pamiątkę na lata!

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które wkrótce się zaręczą

Polecane wideo

Najbardziej pożądany lakier do paznokci. Ten kolor bije rekordy popularności
Najbardziej pożądany lakier do paznokci. Ten kolor bije rekordy popularności - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Ajka (Ocena: 5) 05.06.2020 15:30
Też wybieram się na wieczór panieński, który będzie trwał sobotę i niedzielę:) Będzie szalony, jak za czasów studenckich, kupiłyśmy przyjaciółce kilka fajnych gadżetów, w tym erotycznych (m.in. Deen Fantasy, wibrator z ruchomą główką, genialny!)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.06.2020 22:20
Mój panieński trwał cały weekend. W piątek pojechałyśmy do Leszna polatać w aerotunelu, potem przeniosłyśmy się do Poznania, tam byłyśmy w klubie żeby się pobawić i w niedziele wracałyśmy do domów. Było super, szybko minęły te dni. Mamy z dziewczynami wiele wspomnień.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie