Na parkingu, w kuchni, na ulicy - najpiękniejsze śluby w dobie pandemii koronawirusa

Nic nie było w stanie powstrzymać miłości tych par ♥
Na parkingu, w kuchni, na ulicy - najpiękniejsze śluby w dobie pandemii koronawirusa
Fot. BoredPanda.com
27.05.2020

Pandemia koronawirusa zmusiła wielu narzeczonych do zmiany ślubnych planów. Pary, które zamierzały pobrać się w marcu, kwietniu i maju, musiały odwołać ceremonię ze względów bezpieczeństwa. Polski rząd zakazał organizowania zgromadzeń powyżej 2 osób, a obrzędy liturgiczne ograniczył do maksymalnie 5 osób. Mówi się jednak, że już wkrótce czeka nas odmrożenie branży ślubnej. 

Zobacz również: Powrót do normalnych ślubów coraz bliżej? Znamy wstępną datę odmrożenia branży ślubnej

W podobnej sytuacji co polskie pary znaleźli się narzeczeni na całym świecie. Niektórzy z bólem serca musieli odwołać swój ślub - na takie rozwiązanie zdecydowały się także osoby związane z brytyjską rodziną królewską, m.in. księżniczka Beatrice oraz James Middleton, brat księżnej KateŚluby tych “royalsów” miały odbyć się w maju 2020 roku, ale narzeczeni wstrzymali wszelkie weselne plany. 

Ale nie wszyscy pozwolili, aby pandemia koronawirusa powstrzymała ich przed powiedzeniem sobie “tak”. Wielu narzeczonych postanowiło dostosować się do nowych realiów i zawarło związek małżeński w naprawdę wyjątkowych okolicznościach - na parkingu, w ogrodzie czy we własnej kuchni.  

Portal BoredPanda.com zebrał zdjęcia obrazujące najbardziej niezwykłe śluby w dobie koronawirusa. Zobaczcie, w jaki sposób narzeczeni przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Oglądając te fotografie trudno ukryć wzruszenie! 

Polecane wideo

Te panny młode chyba nie miały lustra. Założyły najbrzydsze suknie ślubne wszech czasów
Te panny młode chyba nie miały lustra. Założyły najbrzydsze suknie ślubne wszech czasów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie