Właścicielki tych imion najkrócej czekają na oświadczyny. Chętnych nie brakuje

Są idealnymi kandydatkami na żonę - twierdzą faceci.
Właścicielki tych imion najkrócej czekają na oświadczyny. Chętnych nie brakuje
Fot. Unsplash
26.05.2020

Kiedy mężczyzna nabiera pewności, że właśnie z nami chce spędzić resztę życia? Nie wszyscy wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia i zazwyczaj potrzebujemy sporo czasu, aby dobrze się poznać. Prawdziwe uczucie musi dojrzeć - potwierdza naszemiasto.pl, ale nie należy zapomnieć o pierwszym wrażeniu.

Zobacz również: Właścicielki tych imion najdłużej pozostają singielkami. Są bardzo wymagające

To opiera się nie tylko na wyglądzie czy osobowości. Portal przekonuje, że równie ważne mogą okazać się dane osobowe, bo właścicielki niektórych imion są wręcz stworzone do stałego związku. Doskonale odnajdują się w małżeństwie, a każdy mężczyzna marzy o właśnie takiej żonie.

Nosisz jedno z nich? Gratulujemy i… zazdrościmy.

małżeństwo

Imiona najlepszych żon

Natalia

Jej największą zaletą jest dojrzałość, która w związku okazuje się na wagę złota. Potrafi pracować nad relacją, zamiast od razu myśleć o rozwodzie. Z kłopotów zawsze wychodzi silniejsza.

Zuzanna

Nie szasta uczuciami, ale chętnie je odwzajemnia. Kochający mąż daje jej siłę, o którą nawet siebie nie podejrzewała. Duża rodzina to jej przeznaczenie.

Katarzyna

Uwodzi od pierwszego wejrzenia, bo zawsze zwraca uwagę na swój wygląd. Uśmiechnięta dusza towarzystwa, w której nie sposób się nie zakochać

Joanna

Nie lubi dominować, dlatego szuka przebojowego męża. U jego boku rozkwita, ale raczej nie chce odgrywać pierwszoplanowej roli. Jest skromna i delikatna.

Agata

Rzadko bywa matką i żoną na pełny etat, ale to nic nie szkodzi. Robi karierę, ale w żaden sposób nie zaniedbując swojej rodziny. Piekielnie inteligentna.

Zobacz również: Przedstaw się, a będzie Twój! Właścicielki tych imion są rozchwytywane

żona

Emilia

Nie zwraca uwagi na prestiż czy bogactwo partnera. Chce na wszystko sama zapracować, dlatego jej mąż nigdy nie poczuje się wykorzystywany.

Zofia

Kobieta do rany przyłóż. Dba najpierw o innych, a dopiero później o siebie. Nie chce zwlekać z małżeństwem, bo uznaje je za swoje przeznaczenie.

Anna

Dla miłości zrobi wszystko i doskonale widać to w momencie, kiedy pozna tego jedynego. Mąż jest dla niej najlepszym przyjacielem, któremu bezgranicznie ufa.

Sabina

Nikt nie ogarnia domu tak, jak ona. Prawdziwa pani domu, która lubi jasny podział ról w związku. Jest wyrozumiała, kochająca i prostolinijna. A to wcale nie częste.

Magdalena

Doskonale zdaje sobie sprawę, że ideały nie istnieją, co wcale nie jest takie oczywiste. Kocha męża pomimo jego mniejszych lub większych wad. Przysięgę małżeńską traktuje bardzo poważnie.

Zobacz również: Imiona trudnych mężów. W małżeństwie myślą przede wszystkim o sobie

Polecane wideo

Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać
Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.05.2020 15:56
może i coś w tym jest. Mam trzy koleżanki o imieniu Ania i wszystkie wyszły za mąż jeszcze przed końcem studiów. Tak samo Katarzyna, Emilia i Magda - wszystkie miały około 22-24 lata jak się zaręczyły
odpowiedz

Polecane dla Ciebie