„3058 dni bez pierścionka”. Internautka znalazła nietypowy sposób, by wreszcie wymusić zaręczyny

„To świetny sposób na to, żeby zostać porzuconą” - komentują inni.
„3058 dni bez pierścionka”. Internautka znalazła nietypowy sposób, by wreszcie wymusić zaręczyny
Fot. Reddit.com/Unsplash.com
13.05.2020

“Czy on w ogóle planuje mi się oświadczyć?" - takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które są w długoletnich związkach. Wyczekują dnia, w którym ukochany uklęknie na jedno kolano, otworzy puzderko z pierścionkiem i wypowie te magiczne słowa: "Czy zostaniesz moją żoną?". 

Zobacz również: Te subtelne gesty nie pozostawiają złudzeń - Twój facet zamierza Ci się oświadczyć!

Jednak nie wszystkie kobiety są w stanie cierpliwie czekać na oświadczyny ze strony partnera - zwłaszcza kiedy mijają lata, kolejne koleżanki zaręczają się i wychodzą za mąż, a one wciąż nie doczekały się zaręczynowej błyskotki. Niektóre kobiety są tak zdesperowane brakiem inicjatywy ze strony partnera, że postanawiają wziąć sprawy we własne ręce. Ale bynajmniej nie chodzi o to, że proszą swoich ukochanych o rękę. Zamiast tego robią wszystko, aby dać im do zrozumienia, że czekają na pierścionek. Niestety niektóre z tych metod są wyjątkowo mało subtelne, a wręcz mają na celu publiczne upokorzenie partnera. 

Zaręczyny wymuszone w mediach społecznościowych

Internautom wyjątkowo nie spodobało się zachowanie pewnej kobiety, która nie może przeboleć faktu, że jej ukochany wciąż nie zaproponował jej małżeństwa. Wobec tego dziewczyna zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie tabliczki, na której widnieje napis: 

3058 bez pierścionka zaręczynowego. 

Wymuszone zaręczyny w mediach społecznościowych

Fot. Reddit.com

Zdjęcie, prawdopodobnie screenshot z filmiku na TikToku, zostało znalezione na Twitterze przez jednego z internautów, który następnie zamieścił je na forum internetowym Reddit.com z dopiskiem: “Znalezione na Twitterze. Bo przecież nic nie jest tak romantyczne jak zaręczyny wymuszone przez nachalne filmiki. 

Internauci nie okazali wciąż-jeszcze-nie-narzeczonej współczucia, na które zapewne liczyła udostępniając zdjęcie w mediach społecznościowych. Ich zdaniem dziewczynie zabrakło klasy, a takie zachowanie jeszcze bardziej oddala ją od dnia, w którym mogłaby doczekać się oświadczyn. 

Jeśli dalej będziesz zostawiać takie głupie wiadomości, ten napis zmieni się w 4058 dni. 

To świetny sposób na to, żeby zostać porzuconą. 

Zawstydzanie go nic tu nie wskóra. Zawstydzanie kogoś po to, aby ożenił się z osobą, z którą nie potrafi się komunikować brzmi jak tortura dla obu stron. 

Z kolei inni internauci radzili kobiecie, aby wzięła sprawy w swoje ręce i sama spytała partnera, czy zostanie jej mężem. 

Jeśli chcesz się zaręczyć, oświadcz się swojemu partnerowi. To wcale nie takie skomplikowane. 

Ja oświadczyłam się mojemu chłopakowi. Wiedziałam, że chcę go poślubić i postanowiłam, że nie będę czekać, aż mi się oświadczy. Więc zaplanowałam moje własne oświadczyny i poprosiłam go o rękę w naszą rocznicę. Powiedział tak! 

Co sądzicie o takiej formie wymuszania oświadczyn na partnerze? Myślicie, że chłopak autorki napisu zrozumiał aluzję i wybiera pierścionek?

Zobacz również: Dlaczego on jeszcze się nie oświadczył? Mężczyźni wyznali, co najczęściej powstrzymuje ich przed zakupem pierścionka

Polecane wideo

Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę
Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Zefirek (Ocena: 5) 15.05.2020 02:39
Jeśli przez ponad 5 lat facet się nie oświadczy, znaczy, że najpewniej nie zrobi tego nigdy. Sam byłem w kilku takich związkach bez przyszłości. A w kolejnym praktycznie niemal od początku wiedziałem, że nie będę czekał nawet roku. Pomimo Jej młodego wieku, wiedziałem, że to ta, z którą chcę spędzić resztę życia. Często mam wrażenie, że czyta w moich myślach i jest moim dopełnieniem. Nie ma też wielu tych negatywnych cech, które dawniej przekreślały kandydatki.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie