„3058 dni bez pierścionka”. Internautka znalazła nietypowy sposób, by wreszcie wymusić zaręczyny

„To świetny sposób na to, żeby zostać porzuconą” - komentują inni.
„3058 dni bez pierścionka”. Internautka znalazła nietypowy sposób, by wreszcie wymusić zaręczyny
Fot. Reddit.com/Unsplash.com
13.05.2020

“Czy on w ogóle planuje mi się oświadczyć?" - takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które są w długoletnich związkach. Wyczekują dnia, w którym ukochany uklęknie na jedno kolano, otworzy puzderko z pierścionkiem i wypowie te magiczne słowa: "Czy zostaniesz moją żoną?". 

Zobacz również: Te subtelne gesty nie pozostawiają złudzeń - Twój facet zamierza Ci się oświadczyć!

Jednak nie wszystkie kobiety są w stanie cierpliwie czekać na oświadczyny ze strony partnera - zwłaszcza kiedy mijają lata, kolejne koleżanki zaręczają się i wychodzą za mąż, a one wciąż nie doczekały się zaręczynowej błyskotki. Niektóre kobiety są tak zdesperowane brakiem inicjatywy ze strony partnera, że postanawiają wziąć sprawy we własne ręce. Ale bynajmniej nie chodzi o to, że proszą swoich ukochanych o rękę. Zamiast tego robią wszystko, aby dać im do zrozumienia, że czekają na pierścionek. Niestety niektóre z tych metod są wyjątkowo mało subtelne, a wręcz mają na celu publiczne upokorzenie partnera. 

Zaręczyny wymuszone w mediach społecznościowych

Internautom wyjątkowo nie spodobało się zachowanie pewnej kobiety, która nie może przeboleć faktu, że jej ukochany wciąż nie zaproponował jej małżeństwa. Wobec tego dziewczyna zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie tabliczki, na której widnieje napis: 

3058 bez pierścionka zaręczynowego. 

Wymuszone zaręczyny w mediach społecznościowych

Fot. Reddit.com

Zdjęcie, prawdopodobnie screenshot z filmiku na TikToku, zostało znalezione na Twitterze przez jednego z internautów, który następnie zamieścił je na forum internetowym Reddit.com z dopiskiem: “Znalezione na Twitterze. Bo przecież nic nie jest tak romantyczne jak zaręczyny wymuszone przez nachalne filmiki. 

Internauci nie okazali wciąż-jeszcze-nie-narzeczonej współczucia, na które zapewne liczyła udostępniając zdjęcie w mediach społecznościowych. Ich zdaniem dziewczynie zabrakło klasy, a takie zachowanie jeszcze bardziej oddala ją od dnia, w którym mogłaby doczekać się oświadczyn. 

Jeśli dalej będziesz zostawiać takie głupie wiadomości, ten napis zmieni się w 4058 dni. 

To świetny sposób na to, żeby zostać porzuconą. 

Zawstydzanie go nic tu nie wskóra. Zawstydzanie kogoś po to, aby ożenił się z osobą, z którą nie potrafi się komunikować brzmi jak tortura dla obu stron. 

Z kolei inni internauci radzili kobiecie, aby wzięła sprawy w swoje ręce i sama spytała partnera, czy zostanie jej mężem. 

Jeśli chcesz się zaręczyć, oświadcz się swojemu partnerowi. To wcale nie takie skomplikowane. 

Ja oświadczyłam się mojemu chłopakowi. Wiedziałam, że chcę go poślubić i postanowiłam, że nie będę czekać, aż mi się oświadczy. Więc zaplanowałam moje własne oświadczyny i poprosiłam go o rękę w naszą rocznicę. Powiedział tak! 

Co sądzicie o takiej formie wymuszania oświadczyn na partnerze? Myślicie, że chłopak autorki napisu zrozumiał aluzję i wybiera pierścionek?

Zobacz również: Dlaczego on jeszcze się nie oświadczył? Mężczyźni wyznali, co najczęściej powstrzymuje ich przed zakupem pierścionka

Polecane wideo

Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę
Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Szukałem MIŁOŚCI a znalazłem SAMOTNOŚC (Ocena: 5) 15.12.2020 08:42
A KOMU to jest DZIS POTRZEBNE ? W NOWOCZESNYCH CZASACH w JAKICH DZIŚ ZYJMY TO PRAWIE WSZYSTKIE PANNY NIE CHCĄ WYCHODZIC ZA MĄŻ ..!!! WIEM TO PO SOBIE .. Od urodzenia / przyjścia na ten świat WPISANO MI SAMOTNOŚĆ całkowita .. Żadna dziewczyna nie była i NIE JEST ZAINTERSOWANA BO BIEDNY !!! NIE MA DOSŁOWNIE NIC !!! ... PRZESTAŁEM WIĘC SZUKAĆ TEJ POŁÓWKI SERCA BYC MOŻE SIĘ JESZCZE NI NARODZIŁA TAKA PANNA CO BY MNIE OBDARZYŁA ..UCZUCIEM MIŁOŚCIĄ SAMOTNY KAWALER Z OKOLIC BIAŁEGOSTOKU Powinienem się cieszyć że JESTEM WOLNY .. ale .. MIŁEGO DNIA TOBIE ...
odpowiedz
Zefirek (Ocena: 5) 15.05.2020 02:39
Jeśli przez ponad 5 lat facet się nie oświadczy, znaczy, że najpewniej nie zrobi tego nigdy. Sam byłem w kilku takich związkach bez przyszłości. A w kolejnym praktycznie niemal od początku wiedziałem, że nie będę czekał nawet roku. Pomimo Jej młodego wieku, wiedziałem, że to ta, z którą chcę spędzić resztę życia. Często mam wrażenie, że czyta w moich myślach i jest moim dopełnieniem. Nie ma też wielu tych negatywnych cech, które dawniej przekreślały kandydatki.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie