Suknie ślubne gwiazd: Izabela Janachowska

Wedding plannerka organizuje perfekcyjne śluby, choć jej własny… wcale taki nie był!
Suknie ślubne gwiazd: Izabela Janachowska
Fot. AKPA
18.04.2020

Izabela Janachowska to obecnie jedna z najsłynniejszych wedding plannerek w Polsce. Choć wcześniej zawodowo zajmowała się tańcem, po wyjściu za mąż za Krzysztofa Jabłońskiego w 2014 roku, odkryła w sobie pasję do organizowania ślubów. I mimo że w jej programach wszystkie ceremonie i wesela prezentują się po prostu perfekcyjnie, to jej własna uroczystość… obfitowała w wiele wpadek.

Dwa lata temu, z okazji 4. rocznicy ślubu prezenterka wyjęła z szafy swoją suknię ślubną, która była sprowadzona z Dubaju i wymieniła kilka rzeczy, które po fakcie zrobiłaby zupełnie inaczej.

Zobacz także: Suknie ślubne polskich gwiazd (VIDEO)

Jak czytamy na serwisie zeberka.pl:

Po pierwsze – rozmiar sukni ślubnej. Celebrytka przyznała, że chciała wyglądać w niej bardzo szczupło i zachwycić wszystkich gości, dlatego kazała tak bardzo dopasować do siebie suknię, że po wysłuchaniu wszystkich życzeń od swoich gości weselnych prawie zemdlała!

Po drugie – idealne buty. Janachowska wymarzyła sobie konkretny model Louboutinów, za którymi zjeździła pół Europy. Okazało się, że buty jak piękne, tak niewygodne. W wielkim dniu zdecydowała o innym wyborze, tym razem wygrała wygoda.

Po trzecie – fryzura. Izabela przyznała, że od samego początku wiedziała, że będzie miała ogromne hollywoodzkie fale. W dniu ślubu padał deszcz, a fryzjerka, która ją czesała, odradzała jej rozpuszczone włosy. Janachowska postawiła na swoim i już po kilku godzinach tego żałowała – włosy były oklapnięte, napuszone. Dzisiaj radzi Pannom Młodym, żeby były nieco bardziej „elastyczne” w swoich wyborach i wzięły pod uwagę różne warunki pogodowe.

Po czwarte – za szerokie obrączki. Izabela przyznała, że chciała, aby obrączki były widoczne. Razem z mężem wybrali modele szerokie, takie, które ciężko przeoczyć. Po roku zmielili model na cieńsze, zdecydowanie wygodniejsze.

Przypomnijmy, jak Iza wyglądała w dniu swojego ślubu!

suknia ślubna JanachowskiejFot. AKPA

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Małżeństwo to zakochiwanie się wiele razy ale zawsze w tej samej osobie... i my tak już od 5 lat 28.06.2014 #celebration #anniversary #weddingday #5years #memoriesforlife #loveislove

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie suknia a szczęście w oczach Panny Młodej jest najważniejsze!!! #happyness #inhereyes #loveislove #bride #dress #wedding #weddingdress #itsallaboutlove

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Polecane wideo

Jak mieszka Julia Wieniawa? Zobacz zdjęcia jej pięknego apartamentu!
Jak mieszka Julia Wieniawa? Zobacz zdjęcia jej pięknego apartamentu! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.04.2020 15:41
Była aż za chuda. Na tym zdjęciu głównym jej twarz wyglada bardzo dziwnie. Teraz wyglada dużo ładniej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2020 15:00
jaka ona chudziutka wtedy była...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie