Właścicielki tych imion wcale nie potrzebują męża. Niezależność im służy

Zazwyczaj są singielkami, ale wcale nie sfrustrowanymi.
Właścicielki tych imion wcale nie potrzebują męża. Niezależność im służy
Fot. Unsplash
19.04.2020

Samotność większości z nas kojarzy się jednoznacznie źle. Nie wierzymy raczej zapewnieniom singielek, które zarzekają się, że niczego nie brakuje im do szczęścia. Głęboka relacja z drugim człowiekiem postrzegana jest jako najważniejszy cel w życiu. Komu nie udało się jej stworzyć, ten nigdy nie zazna szczęścia.

Zobacz również: Właściciele tych imion bardzo młodo biorą ślub. Nie chcą czekać

Czy aby na pewno? Okazuje się, że różnie z tym bywa, czego najlepszym przykładem są właścicielki tych imion. Najlepiej czują się w nieformalnych związkach albo solo, a małżeństwo zwyczajnie im nie służy - przekonują interpretatorzy. Potrafią się spełniać bez obrączki na palcu.

Sprawdź, czy też do nich należysz. Może jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy.

singielka

Beata

Ponad wszystko ceni własną niezależność. Trudno jej sobie wyobrazić, by nagle miała się podporządkować partnerowi. Obrączkę postrzega raczej jako symbol zniewolenia.

Adrianna

Angażuje się w kolejne związki, ale bardziej po to, by spełnić oczekiwania innych, niż zaspokoić własne potrzeby. Prędzej czy później dojdzie do wniosku, że można inaczej.

Urszula

Przez wielu postrzegana jest jako sfrustrowana singielka, ale to tylko zasłona dymna. Oficjalnie narzeka na swoją samotność, a tak naprawdę jest jej dobrze.

Eliza

Z roku na rok jej wiara w miłość do grobowej deski jest coraz mniejsza. Wreszcie dochodzi do wniosku, że ze wszystkim da sobie radę sama.

Zobacz również: 6 imion, które gwarantują sukces i sławę

obrączki ślubne

Karolina

Raczej średnio odnajduje się w domowych obowiązkach, dlatego nie chce być tradycyjną żoną. Jeśli małżeństwo, to wyłącznie jako układ partnerski. Jednak nic na siłę.

Alicja

Bywa zaborcza i bardzo zazdrosna, co na pewno nie ułatwia życia we dwoje. Lubi samotność, bo wtedy nie musi nikogo o nic podejrzewać i ma święty spokój.

Iga

Perfekcjonistka, która nigdy nie zadowoli się byle czym. Jej partner musi być idealny, co w praktyce trudno osiągnąć. Dlatego na razie rozkoszuje się samotnością.

Patrycja

Jej silna osobowość przytłacza większość mężczyzn i Patrycja doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nie ma zamiaru zmieniać się dla nikogo.

panna młoda

Martyna

Chciałaby mieć dzieci, ale niekoniecznie męża. Według niej prawdziwa miłość obejdzie się bez wesela i obrączki. To tylko symbole, które źle jej się kojarzą.

Kornelia

Wymarzony związek postrzega raczej jako przyjaźń dla korzyści. Nie ma zamiaru spędzać z nikim 24 godzin na dobę. Brak zobowiązań to według niej brak problemów.

Renata

Ma milion pomysłów na minutę i powoli brakuje jej czasu na ich realizacje. Stały związek kojarzy z ograniczeniami, a ona nie ma zamiaru z niczego rezygnować. Chyba, że z męża.

Malwina

Nigdy nie miała szczęścia do facetów, ale z tego powodu wcale nie płacze po nocach. Wręcz przeciwnie - namawia wszystkie zajęte koleżanki, aby wzięły z niej przykład.

Zobacz również: Właściciele tych imion nigdy nie będą bogaci

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub
Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Aniela (Ocena: 1) 11.05.2020 00:43
,,Malwina Nigdy nie miała szczęścia do facetów, ale z tego powodu wcale nie płacze po nocach. Wręcz przeciwnie - namawia wszystkie zajęte koleżanki, aby wzięły z niej przykład" Moja siostra ma na imie Malwina- ma chłopaka od dwóch lat
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2020 14:00
Co za idiotyzmy... Trzeba być d.ebilem zeby wiązać imię z charakterem czy sytuacją życiową...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie