Suknie ślubne gwiazd: DODA

Przypomnijmy, jak piosenkarka wyglądała na swoim ślubie.
Suknie ślubne gwiazd: DODA
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dodaqueen/)
10.04.2020

W połowie kwietnia 2018 roku Dorota Rabczewska stanęła na ślubnym kobiercu.

„Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!” - pochwaliła się na Instagramie tuż po ceremonii, która odbyła się w Hiszpanii.

Doda poślubiła Emila Stępnia i z tej okazji zmieniła nawet nazwisko na Rabczewska-Stępień. Sakramentalne „tak” zakochani powiedzieli sobie w hiszpańskiej Marbelli. Wcześniej doszło do skromnego ślubu cywilnego w Ciechanowie. Na weselu bawiło się ok. 50 osób.

Przypominamy, jak piosenkarka wyglądała w tym wyjątkowym dniu. Jej kreacja była olśniewająca!

Polecamy także: Doda pokazała zdjęcia z wesela. Zobacz jej niezwykły prezent dla męża!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rok️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Polecane wideo

Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy
Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.04.2020 14:48
Ale na którym ślubie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2020 08:13
Pięknie i z klasą. Nie to co niektóre kobiety odklepanie i tandetnie.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie