Psychozabawa: Pierścionki zaręczynowe a osobowość

Pokaż, jaki pierścionek zaręczynowy skradł Twoje serce, a… powiemy Ci, jaka jesteś.
Psychozabawa: Pierścionki zaręczynowe a osobowość
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/302515299972433603/ & https://pl.pinterest.com/pin/794181715522290896/)
23.03.2020

Wybierając biżuterię, kierujemy się przede wszystkim emocjami, nie zawsze będąc świadome, jak wiele możemy w ten sposób zdradzić o swoim charakterze… Najchętniej nosimy ozdoby, które kojarzą nam się z ukochaną osobą lub miłym czy przełomowym wydarzeniem. Nie inaczej jest z pierścionkiem zaręczynowym, który od momentu zaręczyn staje się naszym towarzyszem na całe życie.

Jesteś gotowa na to, żeby dowiedzieć się, co mówi o Tobie Twoja biżuteria?

pierścionek zaręczynowy

Fot. Unsplash.com

Prosta obrączka wykonana z żółtego złota z brylantem w koronie

Jeśli Twój wybór padł na ten klasyczny zaręczynowy model to znak, że jesteś kobietą, która doskonale wie, czego chce, choć nie czuje potrzeby ogłaszania tego całemu światu. Dążysz do spełnienia założonych celów, ale nie za wszelką cenę. Jesteś postrzegana jako osoba silna i niezależna, ale gdy wymaga tego sytuacja potrafisz być delikatna i troskliwa. Jesteś kobietą charyzmatyczną, nie musisz starać się o uwagę, bo w naturalny sposób przyciągasz ludzi. Twoja nieoczywista osobowość i przenikliwe spojrzenie sprawiają, że budzisz zainteresowanie i szacunek. Jesteś minimalistką w stylu i zachowaniu, wyznając zasadę „mniej znaczy więcej” najbardziej cenisz piękno prostej formy.

Zobacz także: 10 najdroższych pierścionków zaręczynowych wszech czasów

pierścionek zaręczynowy

Fot. Unsplash.com

Pierścionek z białego złota

Jesteś niepoprawną romantyczką, ale nie dasz sobie wejść na głowę. W życiu najczęściej kierujesz się intuicją i podejmujesz spontaniczne decyzje. Jesteś bardzo empatyczna, dzięki czemu doskonale sprawdzasz się w roli powiernika sekretów i masz wielu serdecznych przyjaciół. Bywasz porywcza, ale złość przechodzi Ci równie szybko, jak się pojawia. Bywasz nieobecna i w czarujący sposób roztargniona. Masz w sobie dziewczęcy urok i emanujesz radosną energią. Doceniasz ozdoby, które mają swoją historię, ale są delikatne i nie rzucają się w oczy.

pierścionek zaręczynowy

Fot. Unsplash.com

Pierścionek z brylantami zakutymi w koronie i obrączce

Masz niezwykle silną osobowość. Uwielbiasz poznawać nowych ludzi i być w centrum uwagi. Jesteś odważna i zdeterminowana, aby sięgać po to, czego chcesz. Choć nie zawsze to pokazujesz, uczucia są dla Ciebie szalenie ważne. Tak ważne, że dla osób, na których Ci zależy, jesteś w stanie poświęcić bardzo wiele. Masz sto pomysłów na minutę, jesteś kreatywna i odważna w słowach i czynach. Masz ognisty temperament i uwielbiasz otaczać się pięknymi, luksusowymi przedmiotami.

pierścionek zaręczynowy

Fot. Unsplash.com

Pierścionek zaręczynowy z dwóch przeplatających się kolorów złota

Bywasz jednocześnie żywiołowa i powściągliwa. Odważna przy ludziach, których dobrze znasz i skryta w towarzystwie osób nowo poznanych. Dwa kolory złota pokazują, że należysz do dwóch światów jednocześnie. Nie dajesz się zaszufladkować, masz swoje zdanie, ale szanujesz opinie innych. Dzięki temu bardzo szybko zjednujesz sobie ludzi. Masz w sobie niezaspokojoną ciekawość i lubisz próbować nowych rzeczy. Jednocześnie charakteryzują cię harmonia i spokój, które pozwalają ci stopniowo i konsekwentnie zgłębiać otaczającą cię rzeczywistość.

Polecane wideo

Blond może mieć najróżniejsze odcienie. Ten został uznany za najpiękniejszy
Blond może mieć najróżniejsze odcienie. Ten został uznany za najpiękniejszy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 25.03.2020 15:29
Super artykuł! ;)
odpowiedz
ChrzcinyiKomunie.pl (Ocena: 5) 23.03.2020 15:57
Każdy wyjątkowy, ale najbardziej pierścionek z białego złota <3
odpowiedz

Polecane dla Ciebie