6 kroków do zorganizowania cudownego wieczoru panieńskiego

Bycie druhną to ogromna odpowiedzialność, ale także wielki zaszczyt.
6 kroków do zorganizowania cudownego wieczoru panieńskiego
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/237353842846743047/ & https://pl.pinterest.com/pin/395190936050941681/)
18.02.2020

Bliska ci kobieta wkrótce wychodzi za mąż, a ty zostałaś poproszona o to, by zostać jej druhną? Z jednej strony to oczywiście ogromna odpowiedzialność, która może cię przerażać, z drugiej jednak – wielki zaszczyt. Choć będziesz miała na głowie sporo kwestii organizacyjnych, nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Oto kilka przydatnych podpowiedzi, jak zabrać się za przygotowanie cudownego wieczoru panieńskiego.

Polecamy także: Być może powiesz dzisiaj „tak”… Przegląd najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych

Jak zorganizować wieczór panieński?

Zapytaj pannę młodą o jej preferencje

Na wieczorze panieńskim to panna młoda będzie najważniejszą osobą, dlatego na pierwszym miejscu trzeba postawić jej upodobania i preferencje. Najlepiej zapytaj ją wprost, czy są takie atrakcje, których absolutnie sobie nie życzy (np. przejazd limuzyną lub wynajem striptizera). W ten sposób nie wydacie pieniędzy na rozrywkę, która wcale nie sprawi jej radości.

Zbierz pomysły od gości

Co dwie głowy, to nie jedna! Zrób naradę wśród zaproszonych na wieczór kobiet i razem ustalcie, jak powinna przebiegać cała impreza. Każda z nich na pewno dorzuci od siebie jakiś ciekawy pomysł i pomoże w organizacji przedsięwzięcia.

Wybierz lokalizację

Lokalizacja to najważniejszy element udanego wieczoru panieńskiego. To, czy odbędzie się on w mieszkaniu, wynajętym pokoju hotelowym czy na klubowej sali, w głównej mierze zależy od wysokości budżetu. Najpierw ustal zatem ze wszystkimi członkami imprezy, po ile są w stanie zrzucić się na wieczór, a następnie przemyśl, jaka opcja będzie najlepsza przy tej kwocie.

Zrób plan imprezy

Wypisz w punktach wszystkie przewidziane w czasie wieczoru atrakcje oraz czas, który na nie przewidujesz. W ten sposób unikniesz kłopotliwych momentów, w których przyszła panna młoda oraz towarzystwo zaczną się nudzić. Na wszelki wypadek przygotuj kilka gier planszowych lub pomysłów na zabawy, które z łatwością wyszukasz w Internecie.

Ustal dress code

Zarówno przyszła panna młoda, jak i wszystkie zaproszone na wieczór kobiety, powinny wcześniej znać dress code imprezy. Wtedy każda z nich ubierze się właściwie i nie będzie miała poczucia, że za bardzo się wystroiła lub postawiła na zbyt prosty ubiór.

Przygotuj torbę z akcesoriami

Wszystkie niezbędne akcesoria na wieczór panieński spakuj do jednej torebki – w ten sposób nie zapomnisz o żadnym z gadżetów. To mogą być balony, słomki do drinków, karty do gry, welon, opaski dla gości, i tym podobne.

Zobacz także: 10 idealnych zdjęć ślubnych

Polecane wideo

Zostali nazwani parą doskonałą. Ich zdjęcia to #CoupleGoals w najlepszym wydaniu
Zostali nazwani parą doskonałą. Ich zdjęcia to #CoupleGoals w najlepszym wydaniu - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 26.02.2020 13:31
Świetny artykuł! <3 Wieczór panieński powinien być magiczny! <3
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2020 11:46
Spędziłyśmy weekend w Hotelu Bończa w Szczecinie, pozwiedzałyśmy miasto potem wybrałyśmy się na imprezę. Od razu było mówione, że panieński ma być wyjazdowy i tak było :) Fajnie to dziewczyny dla mnie zorganizowały.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2020 10:12
Super pomysł
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2020 08:38
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( [email protected] com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( +234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.. PMM
odpowiedz
Martyna (Ocena: 5) 19.02.2020 07:45
Ja z moim przyjacielem organizowałam wieczór dla naszej przyjaciółki. Od razu postawiliśmy na kicz i glam. Wieczór był cudowny, ale to wesele było najpiękniejsze na świecie. Mieli piękną salę w Hotelu Biały Dom Czerwionka-Leszczyny, generalnie to ona wyglądała jak z bajki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie