5 trików, które pomogą Ci w podjęciu najtrudniejszych decyzji podczas organizacji ślubu

Warto je znać!
5 trików, które pomogą Ci w podjęciu najtrudniejszych decyzji podczas organizacji ślubu
fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/505177283202347783/)
11.02.2020

Organizacja ślubu jest dużym wyzwaniem dla każdej pary młodej, ponieważ czeka nas podejmowanie ważnych decyzji. W dzisiejszych czasach wybór dostawców, podwykonawców i wszelkich gadżetów ślubnych jest tak ogromny, że pary młode spędzają na tym zbyt wiele swojego czasu. Na szczęście istnieje kilka rzeczy, które mogą pomóc Ci w podjęciu kluczowych decyzji i sprawić, że proces organizacji ślubu będzie nieco łatwiejszy.

Zobacz też: Jak wybrać dekoratorkę/florystkę na swój ślub i wesele?

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/474074298274565397/)

5 trików, które ułatwią organizację ślubu

Ustal swój budżet

Zanim przystąpisz do organizacji ślubu zdefiniuj swój budżet. Jeżeli będziesz wiedziała, jakimi pieniędzmi możesz dysponować, dużo łatwiej będzie przychodzić Ci podejmowanie decyzji. Mając ściśle określone ramy budżetowe znacznie łatwiej jest rozważać oferty otrzymane od dostawców i podwykonawców.

Wybieraj podwykonawców, którzy są kreatywni i wspierający

Zawsze staraj się pracować z ludźmi, którzy nie tylko są w stanie urzeczywistnić twoje wizje, ale potrafią również doradzić, zaproponować coś od siebie i wesprzeć, aby zrealizować twoje marzenia jak najlepiej. Profesjonalista nie boi się wypowiedzieć swojego zdania i zadba o to, aby twój dzień był wyjątkowy.

Uważaj na media społecznościowe

Media społecznościowe są niesamowitym źródłem inspiracji i mogą pomóc w planowaniu ślubu, ale także utrudnić podejmowanie decyzji oferując zbyt wiele alternatyw. Internet to studnia bez dna, a przewijanie setek zdjęć z aranżacjami kwiatowymi czy sukniami ślubnymi sprawia, że trudniej jest skupić się na szczegółach. 

Rób listę plusów i minusów

Przy podejmowaniu kluczowych decyzji, takie jak np. wybór sali weselnej, pomocne będzie stworzenie zestawienia i wypisanie na kartce wszystkich plusów i minusów. Następnie porównaj wszystkie opcje i wybierz tę, która ma najwięcej plusów.

Szukaj opinii

Opinie innych ludzi są naprawdę cenne. Popytaj wśród znajomych o polecenie zaufanych podwykonawców, poczytaj recenzje i opinię w internecie. Może się okazać, że Twoi znajomi mają mnóstwo kontaktów, które ułatwią Ci wybór najlepszych podwykonawców.

Zobacz też: Najczęstsze błędy, jakie popełniamy przy organizacji dużego wesela

Polecane wideo

Planujesz ślub w 2020 roku? Te suknie ślubne będą rządziły trendami
Planujesz ślub w 2020 roku? Te suknie ślubne będą rządziły trendami - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Emilia (Ocena: 5) 10.04.2020 22:51
Zgadam się, że opinie i sprawdzone miejsca są podstawą! Dlatego skorzystaliśmy z rady znajomych i na miejsce naszego wesela wybraliśmy Instalacje Art Bistro w Zamku Ujazdowskim. Byliśmy zachwyceni, tak samo jak goście. Obsługa, jedzenie, pomoc w organizacji - wszystko na najwyższym poziomie.
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 03.03.2020 16:04
Bardzo fajne porady! <3 życzmy udanych ślubnych przygotowań! <3
odpowiedz
Olga (Ocena: 5) 12.02.2020 12:24
Na co dzień mieszkam w Niemczech i wróciłam w rodzinne strony, żeby zorganizować wesele tam gdzie Ty, w Paniówkach. Było cudnie, jedzenie, picie, organizacja, sala, okolica. Nie żałuję.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2020 11:57
Wbrew pozorom dla mnie najtrudniejsze było ogarnięcie jedzenia na weselu. Dużo gości, ode mnie i męża, to osoby starsze, które są przyzwyczajone do pewnego "standardu" kolacji weselnej. Wszystkie te osoby są dla nas super ważne, jak nie najważniejsze, dlatego chcieliśmy im dogodzić. Ktoś polecił nam Biały Dom - Restaurację i Hotel&SPA w Paniówkach, mówiąc, że jedzenie jest obłędne, a obsługa bardzo miła. No i tak rzeczywiście było! Wiem, że wesele i ślub jest dla nas, ale nie chcieliśmy kompletnie odcinać się od preferencji i upodobań naszych gości, zwłaszcza starszych. Wyszło pięknie. Polecam wszystkim to miejsce!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie