TYCH rzeczy nigdy nie powinnaś robić SAMA na swój ślub

To zbyt duże ryzyko...
TYCH rzeczy nigdy nie powinnaś robić SAMA na swój ślub
fot. unsplash
23.01.2020

Choć samodzielne przygotowanie pewnych rzeczy związanych z organizacją wesela jest kuszące, zwłaszcza, gdy możemy przy tym sporo zaoszczędzić, są kwestie, których nie powinniśmy brać na własne barki. Dotyczy to głównie rzeczy, które muszą być ukończone dzień przed lub w dniu ślubu. Stres i emocje biorą górę, dlatego nie warto ryzykować. O jakich rzeczach mowa?

Zobacz też: Jak wybrać dekoratorkę/florystkę na swój ślub i wesele?

Rzeczy, których nie powinniśmy wykonywać samodzielnie na swój ślub

fot. unsplash

Dekoracja sali

Jeżeli znasz się na kwiatach i potrafisz tworzyć kompozycje - super! Jeżeli jednak chcesz udekorować samodzielnie salę musisz zrobić to dzień wcześniej. W dniu ślubu po prostu nie będziesz miała na to czasu, do tego będziesz zestresowana i może to skończyć się katastrofą. Pamiętaj jednak, aby wybrać kwiaty, które przetrwają całą noc w wazonie i nadal pięknie będą prezentować się przez kolejną noc. Samodzielna dekoracja sali to dość duże ryzyko, dlatego warto oddać ją w ręce specjalistów.

Fryzura i makijaż

Nawet jeżeli jesteś fryzjerką albo wizażystką w dniu swojego ślubu powinnaś skorzystać z usług fachowców. Emocje są nieprzewidywalne i choć zawsze malujesz się sama, w tym dniu nie ma miejsca na pomyłki. 

Koordynacja dnia ślubu

Jesteś osobą, która musi samodzielnie dopilnować każdego szczegółu i mieć wszystko pod kontrolą? Świetnie, ale w dniu Twojego ślubu jest to niemożliwe. Pamiętaj, że jesteś najważniejszą osobą na weselu i masz mnóstwo innych obowiązków w tym dniu, dlatego daj sobie pomóc i wszelkie sprawy organizacyjne powierz mamie albo przyjaciółce. 

Fotografia ślubna

Zdjęcia to jedna z najpiękniejszych i najtrwalszych pamiątek z dnia ślubu i choć Twój kuzyn albo przyjaciel umie robić świetne zdjęcia, nie ryzykuj. Profesjonalista, który siedzi w tym zawodzie od kilku czy kilkunastu lat doskonale wie jak uwieczniać emocje i zna się na fotografii jak nikt inny. Dlatego lepiej nie powierzać laikowi tak ważnego aspektu wesela.

Zobacz też: Najczęstsze błędy, jakie popełniamy przy organizacji dużego wesela

Polecane wideo

Kolekcja sukien ślubnych Justin Alexander Signature
Kolekcja sukien ślubnych Justin Alexander Signature - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.6 / 5
Iza (Ocena: 5) 26.01.2020 16:38
Wszystko sama zorganizowałam na swoim ślubie. Tylko teściowa pomogła mi znaleźć idealną salę w restauracji hotel biały dom w czerwionka-leszczyny, bo była zjawiskowa.
odpowiedz
Ewelina (Ocena: 5) 26.01.2020 16:22
Ja sama dbałam o nasze wesele, pomagali nam świadkowie też trochę ogarniać, ale tak było w porządku. Mieliśmy piękną ceremonię i rewelacyjne jedzenie od catering arts.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 24.01.2020 08:57
Powierzanie rodzicom opieki nad przebiegiem wesela jest chamskie i niestosowne. Jeżeli sami wyraźnie nie wyjdą z podobną propozycją, to robienie z nich "starostów" to grube przegięcie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 23.01.2020 18:06
Artykuł ściągnięty z ślub na głowie. Wstyd.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie