Trzy rzeczy, które powinniście zrobić ostatniego wieczoru przed ślubem

W końcu to ostatnia noc przed zmianą stanu cywilnego.
Trzy rzeczy, które powinniście zrobić ostatniego wieczoru przed ślubem
fot. unsplash
24.01.2020

Organizacja ślubu i wesela wymaga od pary młodej mnóstwo zaangażowania i obowiązków. W tym ferworze przygotowań często zapominamy o prawdziwym znaczeniu zawarcia związku małżeńskiego, a ostatnie tygodnie są tak intensywne, że często gdzieś się mijamy. Pamiętajcie, że to Wy jesteście w tym wszystkim najważniejsi. Znajdźcie czas dla siebie i spędźcie ostatni wieczór tylko we dwoje. Oto trzy rzeczy, które powinniście zrobić ostatniego wieczoru.

Zobacz też: 6 przykazań udanego małżeństwa

fot. unsplash

Trzy rzeczy, która każda para młoda powinna zrobić ostatniego wieczoru przed ślubem

1. Wspomnienie pierwszej randki

Cofnijcie się kilka lat wstecz, kiedy to po raz pierwszy spotkaliście się na randce. Porozmawiajcie o uczuciach, jakie wtedy wam towarzyszyły, o śmiesznych sytuacjach i każdym szczególe, który pamiętacie. Co sprawiło, że zakochaliście się w sobie? Czy nadal doceniacie to w swoim partnerze? Jak mówią terapeuci taka rozmowa na dzień przed ślubem zrelaksuje, a dodatkowo utwierdzi was w przekonaniu, że jesteście dla siebie stworzeni.

2. Relaks przedślubny

Ostatni wieczór przed wielkim dniem to czas na relaks. Musicie być wypoczęci, aby przetańczyć całą noc, w końcu czeka was wiele emocji i wzruszeń. Najlepiej jeśli spędzicie ten wieczór poza domem. Wynajmijcie pokój hotelowy, skorzystajcie z relaksującego spa i zapomnijcie na chwilę o wszystkich obowiązkach. Jest to też dobry czas na wręczenie sobie prezentów czy wypowiedzenie ważnych słów.

3. Bądźcie offline

Przeglądanie portali społecznościowych i dzielenie się swoimi emocjami z przyjaciółkami nie jest najlepszym rozwiązaniem. Pozwólcie sobie na odrobinę prywatności, a dzięki temu unikniecie niechcianych dobrych rad i stresu.

Zobacz też: Najczęstsze błędy, jakie popełniamy przy organizacji dużego wesela

Polecane wideo

Filmy ślubne, które powinna obejrzeć każda przyszła Panna Młoda
Filmy ślubne, które powinna obejrzeć każda przyszła Panna Młoda - zdjęcie 1

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
basia1 (Ocena: 5) 26.01.2020 16:35
Przed ślubem trzeba wypocząć - to jest najważniejsze. Ja jeszcze jechałam zobaczyć naszą cudowną salę w Restauracji Hotel Biały Dom w Czerwionka-Leszczyny. Było cudnie.
odpowiedz
Ela (Ocena: 5) 26.01.2020 16:15
Ja po ślubie myślałam tylko o tym, żeby się porządnie wyspać. Jestem bardzo zadowolona z całej ceremonii, było cudownie. Mieliśmy piękną salę, pyszne jedzenie od catering arts i wszyscy goście byli zadowoleni.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie