Zaręczyny w Boże Narodzenie: kilka ciekawych pomysłów

Te święta będą niezapomniane!
Zaręczyny w Boże Narodzenie: kilka ciekawych pomysłów
fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/17451517292620680/)
23.12.2019

Zaręczyny w święta Bożego Narodzenia są szczególnie popularne. To bardzo radosny i rodzinny czas, dlatego wielu mężczyzn decyduje się właśnie w tym okresie uklęknąć na jedno kolano. Do tego wyjątkowa atmosfera, zimowa i romantyczna aura, a także data, która nigdy nie umknie z pamięci zakochanych to bez wątpienia idealny czas na zaręczyny. Jak oświadczyć się swojej ukochanej w święta i zrobić jej najpiękniejszy prezent bożonarodzeniowy? Oto kilka pomysłów!

Zobacz też: Pierścionki zaręczynowe na 2020 rok. Najpiękniejsze modele, o których marzy każda dziewczyna

Zaręczyny w Boże Narodzenie: kilka pomysłów

Oświadczyny w święta powinny być dobrze przemyślane. Oprócz tego, że to bez wątpienia wyjątkowy i magiczny czas, nie brakuje również świątecznej gorączki i lekko napiętej atmosfery. Dlatego należy to zrobić w momencie, kiedy w domu będzie panował spokój i odprężenie. Dla wielu par to bardzo intymny moment, dlatego mało kto decyduje się na oświadczyny przy całej rodzinie. Niezależnie od tego czy wybi

1. Zaręczyny w Boże Narodzenie: na biało!

Jeżeli na święta pojawi się śnieg, możesz zabrać ukochaną na romantyczny spacer. Może będzie to wasze ulubione miejsce, z którym macie wiele wspomnień, a może po prostu rodzinny ogród, przyozdobiony romantycznymi światełkami. Możesz również wyryć w śniegu napis i w ten sposób poprosić ukochaną o rękę. Łzy wzruszenia gwarantowane!

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/261490322100185338/)

2. Zaręczyny w Boże Narodzenie: pod jemiołą

Jemioła to niekwestionowany symbol Bożego Narodzenia, który ma nieść szczęście i powodzenie w życiu. Znany przesąd głosi, że pocałunek zakochanych pod jemiołą ma zapewnić im pomyślność i nieskończoną miłość. Powieś jemiołę na suficie w miejscu, w którym chciałbyś poprosić dziewczynę o rękę. Przymocuj do niej wstążeczkę z pierścionkiem i pocałuj ukochaną w tym miejscu. Następnie daj jej znak, aby spojrzała w górę i w tym momencie poproś ją o rękę. 

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/142918988144628968/)

3. Zaręczyny w Boże Narodzenie: jako prezent 

Pierścionek zaręczynowy to najpiękniejszy prezent, o jakim marzy każda kobieta. Wykorzystaj to i kup kilkanaście pudełek różnej wielkości. Zapakuj pudełko w pudełko, a jako ostanie oczywiście to z pierścionkiem. Kiedy Twoja ukochana dotrze wreszcie do prezentu, na pewno oszaleje ze szczęścia!

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/48695239706762314/)

4. Zaręczyny w Boże Narodzenie: bombka z napisem

Personalizowana bombka z napisem sugerującym zaręczyny będzie świetnym pomysłem i pamiątką na całe życie. Możesz umieścić na niej wasze inicjały, imiona albo pytanie do ukochanej. Przymocuj do bombki pierścionek i powieś w widocznym miejscu na choince. Wybierz idealny moment i pokaż bombkę ukochanej.

fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/104145810111057687/)

Który pomysł na zaręczyny najbardziej Wam się podoba? Chciałybyście dostać pierścionek w święta Bożego Narodzenia?

Zobacz też: Szał na pierścionki zaręczynowe inspirowane księżniczkami Disneya. Są bajkowe!

Polecane wideo

Zaręczyny na bogato: Dziewczyny pokazują pierścionki, za które można kupić mieszkanie
Zaręczyny na bogato: Dziewczyny pokazują pierścionki, za które można kupić mieszkanie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.01.2020 14:20
Mój chłopak wiedział, że nie chciałabym takich zaręczyn przy świątecznym stole.. Zaręczyliśmy się w tamtą sobotę w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. Taka forma zaręczyn mi się bardzo podobało. Lubię szalone pomysły :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie