Ta data będzie najlepsza na ślub w 2020 roku. Jest naprawdę magiczna!

Jeśli planujesz zamążpójście, koniecznie weź ją pod uwagę.
Ta data będzie najlepsza na ślub w 2020 roku. Jest naprawdę magiczna!
Fot. Unsplash
29.09.2019

Jeśli w przyszłym roku ty i twój ukochany planujecie powiedzieć sobie sakramentalne “tak”, mamy dla was wyjątkowo dobrą wiadomość. Zwłaszcza jeżeli wierzycie w astrologię i wpływ Gwiazd na nasze życie i powodzenie, także w miłości. Okazuje się, że pewna konkretna data w 2020 roku będzie miała magiczną moc i dlatego warto zaplanować swój ślub i wesele właśnie w tym dniu. 

Zobacz również: Kiedy pobiera się najwięcej par? 10 najpopularniejszych dat ślubu

Który dzień w 2020 roku będzie najlepszy na to, aby przysiąc sobie dozgonną miłość? Zdaniem astrolożki Carolyne Faulkner jest to data 20 lutego 2020 roku. W rozmowie z mediami ekspertka od Gwiazd wyjaśnia, że liczba 20 symbolizuje Anioła i oznacza nowe początki 

W numerologii dwójka symbolizuje stoicką i silną kobietę, która pochyla głowę z pokorą i łaską, a zarazem ma niezrównaną determinację i siłę. W astrologii dwójka to dom Byka, który to znak jest rządzony przez Wenus, boginię miłości i piękna, reprezentującą cierpliwość, wytrwałość i poświęcenie, aby pozostać wierną i ciężko pracować nad niesamowitą, trwałą relacją 

- wyjaśniała Faulkner. Astrolożka dodała też, że poza datą 20 lutego 2020 przyszły rok ogólnie będzie dobry do wchodzenia w trwałe relacje oparte na zaangażowaniu. Ma to związek z tranzytem Saturna z Koziorożca w Wodnika, “idealistyczny i myślący przyszłościowo znak” i jednocześnie dołączeniem do Jowisza.  

Fot. Unsplash.com

Taka kombinacja nie zdarzyła się od lat 60., a była to era miłości, równości i wolności, oraz wolnej miłości. W związku z układem planet w 2020 roku istnieje spore prawdopodobieństwo, że pary, które planują powiedzieć sobie “tak” w tej astrologicznej fazie w poprzednich życiach wielokrotnie były w karmicznych związkach. Jednak w tym życiu może im się naprawdę udać. 

Zatem jeśli planujecie ślub w 2020 roku, może warto powiedzieć sobie sakramentalne “tak” już w lutym? 

Zobacz również: Planujesz ślub w przyszłym roku? Wiemy, jakich dat zdecydowanie powinnaś unikać

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub
Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 30.09.2019 00:12
Najlepsza data na ślub to taka jaka wybiorą państwo młodzi. A nie ktoś
odpowiedz
Marlena (Ocena: 5) 29.09.2019 17:37
Ja mam ślub w przyszłym roku i nie mogę się doczekać. Ale ta organizacja wszystkiego to jest dramat. Najtrudniej było znaleźć dobry catering. Postawiliśmy na firmę ze Śląska Catering Arts, bo mieli bardzo dobre opinie i już nie możemy się doczekać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie