Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę (a ona nie miała o niczym pojęcia!)

Gwarantujemy – nic lepszego dzisiaj nie zobaczysz.
Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę (a ona nie miała o niczym pojęcia!)
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/eokoro1)
03.09.2019

Kiedy Edi Okoro zrozumiał, że jego dziewczyna Cally Read jest Tą Jedyną, postanowił zrobić coś nieoczekiwanego. Zamiast od razu poprosić ją o rękę, przez kilka tygodni fotografował ukochaną i pierścionek w taki sposób, że… Cally nie miała o niczym pojęcia. Na niektórych fotografiach widać zatem, jak dziewczyna szuka czegoś w lodówce, a jej partner w tym czasie siedzi na kanapie z pierścionkiem w dłoni. Nie zabrakło też zdjęć ze sklepu, sypialni, salonu, a nawet samochodu. W sumie powstały aż 22 fotki niczego nieświadomej kobiety!

Ukochana najwidoczniej doceniła trud swojego chłopaka, bo kiedy ten wreszcie poprosił ją o rękę i pokazał album z przedzaręczynowymi zdjęciami, powiedziała „tak”.

Nietuzinkowy pomysł Ediego spodobał się internautom, którzy na Facebooku licznie lajkowali wszystkie zamieszczane przez niego fotki.

My musimy przyznać, że pomysł jest naprawdę genialny i wart skopiowania!

Polecamy także: Marzyła o skromnym pierścionku zaręczynowym. Dostała „cegłę”, której nie jest w stanie nosić

Polecane wideo

To dlatego ludzie się w Tobie zakochują. Wszystko zależy od miesiąca urodzenia
To dlatego ludzie się w Tobie zakochują. Wszystko zależy od miesiąca urodzenia - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 17:19
Pomysłowy facet, śmiesznie to wymyślił, chociaż ja nie chciałabym aby takie fotki ze mną w roli głównej były w necie. Mnie chłopak oświadczył się w restauracji. Najpierw dostałam bukiet kwiatów z poczty kwiatowej, był do nich bilecik dołączony z zaproszeniem na kolację. Pierścionek był ukryty w moim ulubionym serniku. Na szczęscie go zauważyłam i nie połknęłam :) Zgodziłam się :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie