Twierdzi, że narzeczony upokorzył ją pierścionkiem. „Coś takiego po 8 latach związku?!”

Wstydzi się go nosić.
Twierdzi, że narzeczony upokorzył ją pierścionkiem. „Coś takiego po 8 latach związku?!”
źródło: reddit.com/r/weddingshaming/comments/cvoknq/not_sure_if_this_belongs_here_or_not_but_is_this
02.09.2019

Bywamy bardzo niewdzięczne i chyba pora głośno o tym powiedzieć. Nie zawsze doceniamy starania naszych partnerów, a w skrajnych przypadkach czerpiemy wręcz radość z ich publicznego upokarzania. Przykładów niestety nie brakuje, na co najlepszym dowodem jest ta historia, która wstrząsnęła internautami.

Zobacz również: Pochwaliła się pierścionkiem, a internautki kpią: „Czy w zestawie był mikroskop?”

Teoretycznie chodzi tylko o pierścionek, ale według komentatorów problem jest o wiele poważniejszy. Reakcja tej młodej kobiety może sprawić, że faceci zaczną się nas zwyczajnie bać. Żaden z nich nie chciałby przeczytać czegoś takiego na swój temat. Tym bardziej, jeśli autorem tych słów jest osoba, z którą chce spędzić resztę życia.

Co takiego zrobił? Nie spełnił materialnych oczekiwań ukochanej.

źródło: reddit.com/r/weddingshaming/comments/cvoknq/not_sure_if_this_belongs_here_or_not_but_is_this

Jesteśmy razem od 8 lat, a od 3 rozmawiamy o małżeństwie. Oto pierścionek zaręczynowy, na który tak długo oszczędzał, żeby mi go podarować. Czy wyjdę na materialistkę, jeśli powiem, że rozczarowało mnie to maleństwo?

- pyta internautka.

Na jej palcu widzimy skromny i bardzo delikatny pierścionek z niewielkim kamieniem. Nie przypomina może błyskotek, jakie noszą na palcach gwiazdy Hollywood, ale przecież nie o to tutaj chodzi.

Bardziej, niż wartość finansowa, powinien liczyć się sam fakt zaręczyn. Skoro poprosił ją o rękę, to znaczy, że jest miłością jego życia. Po tych słowach chyba przestanie.

Zobacz również: Wystarczyły 2 zdjęcia, by chłopak jej się oświadczył. Dostała wymarzony pierścionek

Komentatorzy są bardzo podzieli w ocenie jej postawy.

„To najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam. Też nie jestem materialistką, ale ten pierścionek nie wygląda dobrze. Powinnaś mu o tym powiedzieć”.

„Wolałabym przyjąć oświadczyny bez pierścionka, niż dostać coś takiego. Albo jest naprawdę biedny, albo zwyczajnie sobie z ciebie zakpił”.

„Wygląda bardzo nowocześnie i gustownie. Pamiętaj, że dostałaś go od faceta, który musi cię naprawdę kochać”.

„Jeśli zaczynasz wypowiedź od słów ‘nie jestem materialistką, ale…’, to dalej nie musisz nic mówić. Jesteś pozerką, której zależy tylko na kasie. Żal mi tego faceta” - czytamy.

A Ty po której staniesz stronie?

Zobacz również: LIST: „Zarabiam 2500 zł. Na pierścionek odłożyłem 4 tysiące i boję się, że to mało”

Polecane wideo

Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej
Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej - zdjęcie 1

Komentarze (21)

Ocena: 4.81 / 5
gość (Ocena: 5) 02.10.2019 10:46
A ja wogóle nie dostałam pierścionka zaręczynowego. Nie miałam oczekiwań że ktoś wyłoży na to ogromne pieniądze których nie ma. Nie byskotki się liczą. Mam cudownego męża od 12 lat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.09.2019 14:29
Sorry ale to jest przesada - pierścionek to symbol zaręczyn. Zawsze można pójść z partnerem do jubilera i go wymienić
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2019 20:24
Koleś oszczędza trzy lata na coś takiego? Okropny on jest i ginie na jej dużych palcach. Kiedyś facet musiał kupić pierścionek za trzy wypłaty, teraz koleś zapłaci tyle co za grę i kobieta, ma go po stopach całować. Porazka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2019 01:51
Związałam się z moim mężem jak był bezrobotny i bez grosza przy duszy, pokochałam go bo był wspaniałym człowiekiem. Nigdy nie oczekiwałam drogich randek, kwiatów czy prezentów. Zabierał mnie na kebaba zamiast restauracji i zawsze mi to pasowało. Żyjemy oszczędnie. Ale pierścionek zaręczynowy to nie tylko symbol, ale i prezent. Na romantycznej kolacji nie podamy mrożonej pizzy, w prezencie ślubnym nie dajemy skarpet. Są po prostu rzeczy, które wypada. Można dać skromny, tani pierścionek, srebrny, z cyrkonią - ale niech będzie ładny. Nie chciałbym żeby mój mężczyzna pomyślał "kupię jej jakikolwiek, a ona powinna się cieszyć że wgl chcę ją za żonę". Z jednej strony liczy się gest, ale z drugiej byłoby mi przykro że mój ukochany myśli o zaręczynach jak o formalności, a o pierścionku - koniecznym rekwizycie, nie patrząc na to czy mi się spodoba. Żeby tylko "odwalić swoje". To przecież pamiątka na całe życie, czasem nawet dla wielu pokoleń. Przecież srebrne pierścionki kosztują grosze, a są naprawdę piękne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 03:09
Szok... ! skoro są że sobą 8 lat to powinien mniej więcej wiedzieć co jej się podoba, skoro to pisze to jest dziewczyna "załamana "prezentem, ma go nosić przez resztę życia małżeńskiego więc ma to być coś " och ach ech" i ma to się jej podobać a nie innym! Dla mnie ten gość pojechał po całości. Przez trzy lata można nazbierać na coś lepszego i nie mówię tu o kolosalnej cenie .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie