Pochwaliła się pierścionkiem „przedzaręczynowym”. Dostanie prawdziwy, gdy zda test

Najpierw musi udowodnić, że jest dobrym materiałem na żonę.
Pochwaliła się pierścionkiem „przedzaręczynowym”. Dostanie prawdziwy, gdy zda test
Fot. Unsplash
27.08.2019

Zazwyczaj nie przyznajemy się do tego głośno, ale będąc w stałym związku większość z nas marzy o jak najszybszych zaręczynach. Niepozorny pierścionek ma nam dawać gwarancję, że mężczyzna myśli o nas poważnie i nie musimy martwić się o przyszłość. Ślub to już tylko kwestia czasu. Choć nie zawsze.

Zobacz również: Pochwaliła się pierścionkiem, a internautki kpią: „Czy w zestawie był mikroskop?”

Ona także dostała od wybranka okolicznościową błyskotkę, ale - jak później się dowiedziała - dopiero „przedzaręczynową”. Właściwy brylant ma znaleźć się na jej palcu nieco później. Na razie para ma się przyzwyczaić do myśli o narzeczeństwie, a młoda kobieta musi udowodnić, że jest dobrym materiałem na żonę.

Brzmi dziwnie? Najwyraźniej nie dla niej, bo bez wahania zgodziła się na taki scenariusz i nawet się tym chwali.

źródło: Facebook

Tak więc, mój chłopak i ja zdecydowaliśmy się na „przedzaręczyny”. Nie wiem, czy ktoś o tym słyszał, ale on zasugerował, że kupi mi tymczasowy pierścionek zaręczynowy, żeby sprawdzić czy jestem dobrym materiałem na żonę.

Uwielbiam tę błyskotkę i chcę, by pozostała ze mną na zawsze. Kiedy już naprawdę się zaręczymy, wystarczy że nieco ją zmodyfikujemy. Mam nadzieję, że zdam test i prawdziwe oświadczyny to tylko kwestia czasu.

Teraz cieszę się tym, co mam. Bycie jego udawaną narzeczoną naprawdę daje mi wiele radości

- ujawniła na Facebooku (niedoszła) narzeczona.

Zobacz również: LIST: „Zarabiam 2500 zł. Na pierścionek odłożyłem 4 tysiące i boję się, że to mało”

Internauci nie do końca rozumieją tę koncepcję. Ich zdaniem zaręczyny to jednorazowe wydarzenie i nie można rozkładać go na raty. Mają także wątpliwości co do testowania przyszłej małżonki.

„Pierścionek przedzaręczynowy? Ktoś tu sobie z ciebie kpi”. „W ten sposób zamknął ci usta na jakiś czas. Nie licz na to, że planuje prawdziwe oświadczyny”. „Skarbie, jedyny test jaki powinnaś w tym momencie wykonać, to ten na obecność chorób wenerycznych. On z całą pewnością cię zdradza”. „Udawane zaręczyny, udawany pierścionek, udawana narzeczona. Jego miłość do ciebie chyba też nie jest do końca prawdziwa”. „Jeśli masz zdawać jakikolwiek test na żonę, to chyba powinnaś poszukać nowego chłopaka” - czytamy w komentarzach.

Trudno dziwić się takim reakcjom. Cała ta sytuacja brzmi niedorzecznie i najbardziej zainteresowana powinna to wreszcie zrozumieć.

Zobacz również: Chciała pochwalić się imponującym pierścionkiem. Dostało jej się za manikiur

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub
Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub - zdjęcie 1

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Amelia (Ocena: 5) 01.09.2019 18:30
Niektórzy to mają dziwne podejście do tego wszystkiego, a do pierścionka przykłada się za dużo uwagi. Ja dopiero zaczęłam się przejmować ślubem, jak przyszło do wyboru jedzenia. Koniec końców wszystko dobrze się skończyło, bo catering arts wspiął się na wyżyny smaku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie