Te subtelne gesty nie pozostawiają złudzeń - Twój facet zamierza Ci się oświadczyć!

Już od dawna postrzega Cię jako swoją przyszłą żonę.
Te subtelne gesty nie pozostawiają złudzeń - Twój facet zamierza Ci się oświadczyć!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/847169379882761271//https://pl.pinterest.com/pin/352828952055872845/)
08.08.2019

"Czy on w ogóle planuje mi się oświadczyć?" - takie pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które są w długoletnich związkach. Wyczekują dnia, w którym ukochany uklęknie na jedno kolano, otworzy puzderko z pierścionkiem i wypowie te magiczne słowa: "Czy zostaniesz moją żoną?".

Zobacz również: Dlaczego on jeszcze się nie oświadczył? Mężczyźni wyznali, co najczęściej powstrzymuje ich przed zakupem pierścionka

Czy da się stwierdzić, że mężczyzna rzeczywiście planuje się oświadczyć, i to już niebawem? Owszem! Zdradza to jego zachowanie i subtelne wskazówki, które można wyczytać między wierszami. Zwróć uwagę na te 4 rzeczy w zachowaniu swojego faceta. Jeśli on tak robi, to znak, że prawdopodobnie już wkrótce będziesz zmieniać stan cywilny!

#1: Daje Ci do zrozumienia, że jesteś częścią jego rodziny 

Znasz praktycznie całą jego rodziną, zarówno tę najbliższą, jak i dalszą? Jego rodzice, dziadkowie, ciotki i kuzynostwo traktuje cię “jak swoją”? To wyraźny znak, że twój facet ma wobec ciebie poważne plany i nie wyobraża sobie, żeby zabrakło cię w jego przyszłości. Jeśli jego rodzina także traktuje cię z sympatią to jasne, że twój partner dał im wyraźnie do zrozumienia, że jesteś dla niego kimś wyjątkowo ważnym i że zależy mu na tym, aby cię zaakceptowali.  

#2: Znajduje preteksty, żeby poruszyć temat małżeństwa 

Wielu mężczyzn boi się zaangażowania i ucina rozmowę na sam dźwięk słowa “małżeństwo” czy “ślub” - nawet jeśli padają one w zupełnie neutralnym kontekście. Natomiast jeśli twój facet sam szuka pretekstu, żeby poruszyć tematy związane z małżeństwem, prawdopodobnie już za jakiś czas możesz spodziewać się pierścionka. Jeśli mężczyzna chce rozmawiać na tematy ślubne najczęściej oznacza to, że próbuje wybadać twoje zdanie na temat małżeństwa i jest ciekawy tego, jak zareagujesz. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Proposal~Wedding~Engagement (@she_saidyes) on

#3: Chętnie rozmawia o waszej wspólnej przyszłości 

Podobnie jest w przypadku, kiedy twój mężczyzna sam inicjuje tematy o waszej wspólnej przyszłości i potrafi godzinami rozmawiać z tobą na temat waszego wymarzonego domu, albo zastanawia się, jak wyglądałyby wasze dzieci i jakimi imionami je nazwać. Jeśli tak się dzieje, to jasne, że twój facet ma konkretną wizję waszej wspólnej przyszłości i nie wyobraża sobie bez ciebie życia. 

#5: Jest nieco podenerwowany 

Czasami, kiedy mężczyzna planuje oświadczyć się w niedalekiej przyszłości, staje się nieco podenerwowany i zaczyna się zachowywać dość dziwnie. To dlatego, że wszedł już w tryb oczekiwania na ten wyjątkowy moment. Z jednej strony sam nie może się tego doczekać, ale z drugiej - co zrozumiałe - perspektywa oświadczyn jest dla niego bardzo stresująca. Zatem jeżeli twój facet nagle bez konkretnego powodu zaczyna zachowywać się jak nie on, wiedz, że coś jest na rzeczy! 

Zobacz również: „Przypadkiem oświadczyłem się nie tej dziewczynie. Czy teraz mogę to odkręcić?”

Polecane wideo

Prześwitujące suknie ślubne - kontrowersyjny trend w modzie ślubnej
Prześwitujące suknie ślubne - kontrowersyjny trend w modzie ślubnej - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.08.2019 08:17
wszystko sie zgadza, poza zdenerwowaniem... ehh czekam dalej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie