Odkryła, że jej druhny ukrywają przed nią przykrą tajemnicę. Długo im tego nie wybaczy

Nie spodziewała się czegoś takiego ze strony swoich najlepszych przyjaciółek.
Odkryła, że jej druhny ukrywają przed nią przykrą tajemnicę. Długo im tego nie wybaczy
Fot. iStock
05.08.2019

Kiedy nasz ukochany wreszcie się oświadczy i podaruje nam piękny pierścionek zaręczynowy, który symbolizuje jego miłość i zaangażowanie, mamy ochotę podzielić się swoją radością z całym światem. To naturalne, że przyszła panna młoda z dumą prezentuje swoją zaręczynową błyskotkę rodzicom i najlepszym przyjaciółkom, licząc na miłe słowa. A co w sytuacji, gdy pierścionek nie jest w guście innych osób? Najbardziej taktowne jest przemilczenie tematu i zwykłe gratulacje. Zdecydowanie nie ma potrzeby robić komuś przykrości, tym bardziej, że pierścionek zaręczynowy to pamiątka na całe życie. 

Zobacz również: Pochwaliła się pierścionkiem, a internautki kpią: „Czy w zestawie był mikroskop?”

Niestety pewna panna młoda całkowicie zmieniła zdanie na temat swojego pierścionka zaręczynowego, a wszystko z powodu swoich druhen. Na jednym z forów internetowych dedykowanych tematyce ślubnej napisała, że dostała od narzeczonego przepiękny pierścionek i pochwaliła go za idealny wybór. Opisała, jest to pierścionek typu halo (z tzw. aureolą), czyli w jego centrum znajduje się duży diament, który jest otoczony grupą mniejszych diamencików. Autorka wątku przyznała, że od razu zakochała się w tej biżuterii. Do momentu, gdy przypadkiem dowiedziała się, co na myśl jej pierścionka naprawdę myślą jej przyjaciółki, które jednocześnie mają być druhnami na jej ślubie. 

Wczoraj wieczorem byłam u mojej najlepszej przyjaciółki. Ona postanowiła wziąć prysznic i poprosiła, żebym sprawdziła, czy nie napisał do niej jej narzeczony. Wzięłam do ręki jej telefon i niechcący (przysięgam) otworzyłam okienko rozmowy na Facebooku. Od razu chciałam je zamknąć, ale zauważyłam, że była to rozmowa grupowa z wszystkimi moimi druhnami i przeczytałam ostatnią wiadomość. Napisała ją moja najlepsza przyjaciółka, która powiedziała: “Uważam, że pierścionek zaręczynowy jak dla lalki Barbie jest bardzo tandetny”, a inna z moich dobrych przyjaciółek i jednocześnie moja druhna odpisała: “Nie znoszę pierścionków w stylu halo. Wolę coś bardziej klasycznego”. Wkrótce potem wyszłam i rozpłakałam się w samochodzie. Oczywiście nie powiedziałam moim druhnom nic na ten temat, ale poczułam się okropnie.  

Teraz sama zastanawiam się, czy mój pierścionek rzeczywiście jest tandetny i sama jestem na siebie zła z tego powodu, bo wcześniej podobał mi się w 100 procentach. Jak uważacie? Czy pierścionki typu halo naprawdę są kiczowate? Co powinnam zrobić? Wymienić pierścionek? Jestem zrozpaczona. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kozan Pırlanta (@kozanpirlanta) on

Większość internautek stwierdziła, że pierścionek autorki wątku jest piękny i że nie powinna przejmować się zdaniem przyjaciółek. Dodały też, że ich zachowanie było nie na miejscu. Jednak duża grupa komentujących jest zdania, że autorka wątku nie powinna była czytać cudzych wiadomości i sama jest sobie winna. 

Twój pierścionek nie jest tandetny, jest piękny. To twoje przyjaciółki zachowały się bez klasy. Zastanowiłabym się nad zmianą grupy przyjaciół. 

Zatrzymaj pierścionek, zmień przyjaciółki.  

Twój pierścionek jest piękny. Każdy ma inny gust i to jak najbardziej w porządku. A szczerze mówiąc nie powinnaś była czytać jej wiadomości. 

Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak przypadkowe otwarcie i czytanie cudzych wiadomości. Przestań się oszukiwać. 

A wy jak zachowałybyście się na miejscu autorki wątku? 

Zobacz również: LIST: „Zarabiam 2500 zł. Na pierścionek odłożyłem 4 tysiące i boję się, że to mało”

Polecane wideo

Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej
Samodzielnie wykonał pierścionek zaręczynowy. Wszyscy współczują jego narzeczonej - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 3.63 / 5
gość (Ocena: 1) 06.08.2019 21:53
przede wszystkim to powinna lekarza odwiedzić. bo ewidentnie ma coś z łepetyną.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2019 22:51
Pierscionek jej sie podobal ale ze sie innym nie podoba to jej lez juz nie...a czy musi sie cos innym podobac?? 🤔
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2019 21:13
Jaka przewrażliwiona baba... może się jeszcze potnie, bo grupie jakichś lasek nie spodobało się jej pierścionek... nie wierzę, że to prawdziwe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2019 16:52
Jezu po prostu stwierdziły ze nie w ich guście, do czego miały prawo. Gdzie tu powód do płaczu? Kiedyś próbował poderwać mnie koleś, na co powiedziałam mu, ze jestem zaręczona. Spojrzał na moją rękę i powiedział, ze widział pierścionek ale myślał ze sama sobie taki szajs kupiłam bo strasznie skromny, a mój narzeczony to pewnie skąpy burak. Serio miałam się rozpłakać? Powiedziałam ze na szczęście nie zaręczyłam się z nim a z kimś innym i odeszłam. Baby są serio przewrażliwione.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 05.08.2019 15:55
Tak, koniecznie zmień przyjaciółki bo nie podoba im się twój pierścionek zaręczynowy... Już pominę fakt żeby rozbeczeć się z tak durnego powodu...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie