Teściowa chciała upokorzyć pannę młodą na jej weselu. Wszystko przez...sukienkę

Kobieta jest zdruzgotana...
Teściowa chciała upokorzyć pannę młodą na jej weselu. Wszystko przez...sukienkę
fot. unsplash
19.07.2019

Każdy gość doskonale wie, że w dniu ślubu to panna młoda jest najważniejsza. Goście powinni przestrzegać etykiety zgodnie z którą m.in nie powinni zakładać ubrań w odcieniach bieli. Wiele razy pisaliśmy już o perypetiach panien młodych odnośnie ich przyszłych teściowych. Te historie pokazują, że teściowe mogą nieźle namieszać... Przekonała się o tym również panna młoda, która ma przed sobą ten wyjątkowy dzień i podzieliła się swoją historią na temat upokarzającego zachowania jej przyszłej teściowej. Omal nie zrujnowała jej ślubu!

Zobacz też: Oburzające zachowanie matki pana młodego. Przyłapali ją na gorącym uczynku

Na jeden z grup ślubnych na Facebooku, panna młoda umieściła post, w którym opisała historię dotyczącą jej teściowej. Wyjaśniła w nim, że jej narzeczony jest jedynym dzieckiem, dlatego aby sprawić radość teściowej, zaprosiła ją na przymiarkę swojej sukni ślubnej. Następnie panna młoda zaproponowała wspólne zakupy podczas, których została by wybrana kreacja dla teściowej. Ta jednak odmówiła i powiedziała, że chcę wybrać suknię sama, co nieco sprawiło przykrość pannie młodej. 

Kobieta wyjaśnia, że teściowa myślała o zakupie kreacji w kolorze bordowym, jednak wybiła jej to z głowy, gdyż ten kolor należał do jej druhen. Wtedy stało się coś jeszcze gorszego... Kilka dni później, panna młoda otrzymała zdjęcie sukienki, którą wybrała teściowa. Okazało się, że zarówno krój, kolor jak i detale są dokładnym odzwierciedleniem sukni panny młodej. Zresztą, oceńcie sami.fot. Facebook

Na pierwszy rzut oka widać, że suknie są do siebie bardzo podobne. Panna młoda upokorzona zachowaniem teściowej poprosiła członków grupy ślubnej na Facebooku o poradę. Jak przekonać teściową, żeby wymieniła ją na inny kolor? Internauci twierdzą, że powinna grzecznie zwrócić jej uwagę i nie pozwolić, aby ubrała ją na ślub.

Zobacz też: Miała powalać na kolana, a stała się pośmiewiskiem. Internauci twierdzą, że ta suknia ślubna "wygląda jak tampon"

Polecane wideo

Panny młode, które skompromitowały się na własnym ślubie
Panny młode, które skompromitowały się na własnym ślubie - zdjęcie 1

Komentarze (6)

Ocena: 4.83 / 5
Kaśka (Ocena: 4) 21.07.2019 22:13
Dać dzieciom czekoladę przed ślubem i wysłać, żeby się serdecznie z nią przywitały. Będzie musiała się przebrać.
odpowiedz
Hanka (Ocena: 5) 21.07.2019 18:41
Ja czasem nie mogę uwierzyć, że teściowe faktycznie mogą być takie wredne. Moja teściowa to anioł, cudowna jest. Ona nam załatwiła nawet Catering Arts na ślub. I ona z moją mamą były dla mnie największym wsparciem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2019 08:22
dlaczego ludzie z rzekomo jakiejś redakcji piszą, że ubrania się ubiera...? " Internauci twierdzą, że powinna grzecznie zwrócić jej uwagę i nie pozwolić, aby ubrała ją na ślub." Siebie można ubrać w ubranie...ale ubieranie sukienki? w co można ubrać sukienkę?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.07.2019 21:11
Nie widzę tej sukni, czy wam też nie wyświetla się zdjęcie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.07.2019 18:59
A ja bym pozwoliła. Przecież goście nie są ślepi, sama się ośmieszy zakładając suknię ślubną na ślub syna.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie