Ślubny manicure w... kolorze. Tak czy nie?

Jeżeli lubisz szaleństwo na paznokciach, ten manicure jest dla Ciebie!
Ślubny manicure w... kolorze. Tak czy nie?
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ideamanikure/) & Unsplash
08.07.2019

Ślubny manicure jest niezwykle ważnym elementem całej stylizacji panny młodej. Dłonie często wysuwają się na pierwszy plan, są fotografowane, a świeżo nałożona obrączka podziwiana przez gości. Panny młode zazwyczaj stawiają na klasykę, która zawsze jest bezpiecznym rozwiązaniem i nigdy nie wychodzi z mody. Jasne odcienie różu, biel, srebro oraz złoto to najpopularniejsze kolory na paznokciach ślubnych.

Na przestrzeni lat zauważamy, że odejście od klasyki nie musi być faux pas. Suknie ślubne w kolorze beżu czy poświatą różu wyglądają pięknie i z klasą. Również ślubny manicure nie musi ograniczać się do jasnych kolorów. Jeżeli chcesz się wyróżnić lub zdecydowanie wolisz żywsze kolory, nie ograniczaj się i wybierz swój wyjątkowy manicure.

Zobacz też: Najgorętsze trendy w ślubnym manicure 2019

Intensywny manicure dla panny młodej

Panny młode, które chcą nieco uciec od klasyki, mogą postawić na bardzo modne w tym sezonie odcienie butelkowej zieleni, granatu, fioletu, a także klasycznej czerwieni. Również paznokcie w kolorze roku living coral idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie ślubnej stylizacji. Jeżeli lubicie wzory, nie bójcie się ich zastosować. Śmiało łączcie kolory, tylko zwróćcie uwagę, aby miały nawiązanie do innych elementów stylizacji lub kwiatów.

Zobacz też: Moda ślubna 2020 - 5 największych trendów

Polecane wideo

Najgorsza suknia ślubna w historii: Panna młoda pokazała prawie wszystko!
Najgorsza suknia ślubna w historii: Panna młoda pokazała prawie wszystko! - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie