Rodzaje table chart, czyli jak rozmieścić plan stołów

Przedstawiamy pięć pomysłów!
Rodzaje table chart, czyli jak rozmieścić plan stołów
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ejddesign/, https://www.instagram.com/ink_and_snow/)
03.07.2019

Usadzanie gości przy stołach to jedna z ostatnich czynności, jaka czeka nas podczas organizowania ślubu i wesela. Choć dla niektórych jest to ciężki orzech do zgryzienia, praktykuje to niemal każda para młoda. Usadzenie gości pozwala przede wszystkim uniknąć chaosu tuż po wejściu na salę weselną, a wcześniej przemyślany plan ma szansę zadowolić wszystkich gości. Table charts, czyli tablice z usadzeniem gości przy stołach, choć wydają się być szczegółem, powinny być czytelne i pasować do stylu wesela. Jakie rodzaje table chart mamy do wyboru?

Zobacz też: Oryginalne pomysły na WINIETKI ślubne

Rodzaje table charts

Tablice umieszczamy tuż przed wejściem na salę weselną. Mogą one stać się stylowym elementem całego wystroju. 

#Plany papierowe

To jedna z najpopularniejszych form, którą z łatwością możemy dopasować do każdego stylu i motywu wesela. Wszystkie plakaty są indywidualnie personalizowane, aby były spójne z resztą papeterii ślubnej oraz stylistyką. Taki plakat możecie umieścić w ramce, którą zawiesicie na drzwiach czy ścianie korytarza lub samodzielnie na drewnianej sztaludze. Cena waha się od 50 do 85 zł. 

#Plany drewniane

Plakat na drewnie idealnie wpasuje się w styl rustykalny, boho oraz swojski. Może to być całościowa tablica lub oddzielne drewniane kolumny, które zawiesicie na jutowych sznureczkach. Do wyboru macie mnóstwo wzorów, motywów oraz kolorów drewna. Koszt drewnianych planów to ok. 150 zł.

#Plany przezroczyste

W ostatnim czasie bardzo zyskały na popularności. To propozycja dla par, które lubią nietuzinkowe rozwiązania. Przepięknie podkreślą charakter każdego wesela. Przezroczyste plany to koszt rzędu 120 zł.

#Pojedyncze kartki

Poza całościowymi tablicami, świetnie sprawdzą się również pojedyncze kartki z planem stołów. Możecie je umieścić na drzwiach, sztaludze lub za pomocą sznureczków powiesić w jakimś ciekawym miejscu. Koszt jednej kartki to ok. 10 zł.

#Naklejki na lustro

Coraz bardziej popularne, wyglądają elegancko i stylowo. Możecie taką naklejkę umieścić na lustrze, o ile mieści się ono w korytarzy waszej sali weselnej. Koszt uzależniony jest od ilości osób i waha się w granicach 100-150 zł.

Zobacz też: Jak samodzielnie udekorować salę weselną? Oto kilka wskazówek

To najbardziej instagramowa suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Piękna?
To najbardziej instagramowa suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Piękna? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie