Oryginalne pomysły na WINIETKI ślubne

Kreatywne i stylowe.
Oryginalne pomysły na WINIETKI ślubne
fot. unsplash
27.06.2019

Winietki ślubne to must have każdego wesela. Dzięki nim każdy z gości wie, gdzie ma usiąść, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnego zamieszania. Winietki, które najczęściej spotykamy na weselnych stołach to prostokątne sztywne karteczki z imieniem i nazwiskiem gościa. Zazwyczaj ustawiamy ja na talerzyku lub tuż nad nim. Oczywiście jest to jedna z najpopularniejszych i najprostszych propozycji. Jeżeli stawiacie na kreatywne rozwiązania, zobaczcie propozycje oryginalnych winietek, które idealnie wpiszą się w klimat waszego wesela, a nawet staną się częścią dekoracji stołu.

Zobacz też: Jak samodzielnie udekorować salę weselną? Oto kilka wskazówek

Oryginalne winietki ślubne

KWIATOWE 

Kwiaty to najpiękniejsza dekoracja, które możecie wykorzystać również jako winietkę. Wystarczy, że wydrukujecie stylowe kartoniki z imieniem i nazwiska gościa i przymocujecie je do łodygi ulubionego kwiatu. Wygląda to bardzo stylowo!fot. unsplash

LEŚNE

Jeżeli organizujecie wesele w stylu rustykalnym nie może zabraknąć na nim...szyszek! Twoi goście z pewnością poczują leśny klimat, gdy zobaczą na talerzu piękną szyszkę z ich imieniem i nazwiskiem. Jak podoba wam się ten pomysł? :) fot. unsplash

Z UPOMINKIEM

Jeżeli planujecie obdarować gości drobnymi upominkami, zawieście przy nich karteczkę z imieniem i nazwiskiem gościa. Dzięki temu każdy z gości otrzyma dedykowane podziękowanie za przybycie, a dodatkowo unikniecie chaosu na stole.

PRZYPINKI

To świetna alternatywa dla zwykłych karteczek, które mogą być jednocześnie miłą pamiątką. Taką przypinkę każdy z gości będzie mógł umieścić na swojej kreacji, co ułatwi poznanie się rodziny pani młodej i pana młodego.

DREWNIANE BRELOKI

Piękna winietka wielokrotnego użytku, którą z pewnością każdy z gości będzie nosił przy swoich kluczach. Jak wam się podoba? 

Zobacz też: Księga gości INACZEJ

To najbardziej instagramowa suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Piękna?
To najbardziej instagramowa suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Piękna? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie