Gdy wesele trwa w najlepsze, czyli na co zwracać uwagę w trakcie imprezy

Kilka rad od panien młodych.
Gdy wesele trwa w najlepsze, czyli na co zwracać uwagę w trakcie imprezy
fot. unsplash
26.06.2019

Większość par młodych zgodnie przyznaje, że najbardziej stresującymi momentami podczas ślubu i wesela są przysięga małżeńska oraz pierwszy taniec. Po rozpoczęciu zabawy weselnej młodzi czują ulgę, a stres odpuszcza. W rozmowie z pannami młodymi dowiedziałam się, że warto też zwracać uwagę na to, co dzieje się podczas wesela. Dla pary młodej, która jest bardzo rozchwytywana może to być niezwykle trudne, dlatego warto poprosić o to świadków lub rodziców. O jakich rzeczach mowa? 

Zobacz też: TYCH rzeczy nie rób dzień przed ślubem!

Wydawać by się mogło, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, jednak jest kilka rzeczy, których przed weselem nie da się przewidzieć, a na które warto zwrócić uwagę. fot. unsplash

Panna Młoda Beata

"Kiedy zabawa trwała w najlepsze, chciałam na chwilę odpocząć i napić się kawy. Podeszłam, więc do stolika ze słodkościami, ale nie było ani czystych filiżanek ani talerzyków na ciasto. Osoby, które stały tuż obok zgodnie potwierdziły, że nie ma czystej zastawy już od dłuższego czasu i nie mogą napić się kawy. Dlatego podczas wesela warto zwracać uwagę na takie rzeczy."

 

Panna Młoda Iga

"Najgorsza, rzecz jaka przytrafiła się na naszym weselu to fatalny wygląd obsługi. Nie dość, że każdy z kelnerów był inaczej ubrany, to jeszcze wyglądali bardzo niechlujnie i odpychająco. Jeden pan miał nawet brudne paznokcie, co w gastronomii i obsługiwaniu gości nie powinno mieć miejsca! Warto zwrócić uwagę na wygląd obsługi jeszcze przed weselem."

 

Panna Młoda Patrycja

"Pomimo zapłacenia pełnej kwoty za talerzyki zespołu oraz fotografa, nie podawano im wszystkich dań, nie wspominając o przystawkach, których było łącznie dwie na całym stole. Kiedy podeszłam z mężem do zespołu, aby zapłacić za usługę nabraliśmy się strasznego wstydu, że stół jest po prostu pusty... Na szczęście szybko zainterweniowaliśmy, przeprosiliśmy zespół, a obsługa szybko zapełniła ich stół jedzeniem. Taka sytuacja jednak nie powinna mieć miejsca."

 

Panna Młoda Kamila

"Nasze wesele odbyło się rok temu w lipcu, upał na dworze był straszny. Wszyscy nie mogli doczekać się już wejścia na klimatyzowaną salę, w której jak się okazało nie było lepiej... Klimatyzacja, na którą wielokrotnie zwracaliśmy uwagę przy podpisywaniu umowy po prostu się zepsuła... Niestety właściciele sali nie mieli awaryjnego rozwiązania, a do zachodu słońca nikt nie dał rady się bawić. Ta sytuacja totalnie rozwaliła nam wesele :("

 

Panna Młoda Kornelia

"Po weselu dowiedziałam się od kilku osób, że po północy był problem z wymianą talerzy. Goście musieli sami dopominać się o ich wymianę. Ja niestety mało co włożyłam do ust i nie zauważyłam tego problemu. Teraz wiem, że poprosiłabym kogoś najbliższego o zwracanie uwagi na takie rzeczy."

Zobacz też: 5 najczęstszych wpadek, które przydarzają się w dniu ślubu

Panna młoda karmiła dziecko piersią podczas składania przysięgi ślubnej. Te zdjęcia zachwyciły cały Internet
Panna młoda karmiła dziecko piersią podczas składania przysięgi ślubnej. Te zdjęcia zachwyciły cały Internet - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.06.2019 15:55
I dodałabym jeszcze kwestię alkoholu dla zespołu. Jak podpisywałam umowę z zespołem, to stwierdzili że skoro są w pracy to nie wyobrażają sobie pić na weselu. Raz byłam na weselu koleżanki, to zespół upił się jeszcze przed gośćmi i zrobiło się nieprzyjemnie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.06.2019 22:35
Większość punktów wiąże się z salą i obsługa. Jeśli jest dobra nic z tych rzeczy nie miałoby miejsca
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.06.2019 06:26
Dlatego nie płaci się całości przed weselem później nigdy tych pieniędzy nie odzsylacie jak coś będzie nie tak
odpowiedz

Polecane dla Ciebie