To najbardziej instagramowa suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Piękna?

Na zdjęciach wygląda idealnie.
To najbardziej instagramowa suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz. Piękna?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/piamuehlenbeck/)
09.03.2020

Pia Muehlenbeck wielokrotnie gościła na łamach naszego serwisu. Niemiecka modelka, która na co dzień żyje i pracuje w Australii, ma 27 lat, długie gęste włosy, hollywoodzki uśmiech i ciało, którego z całą pewnością można jej pozazdrościć.

Pia swoją przygodę z blogowaniem zaczęła 5 lat temu, a dzisiaj jest niekwestionowaną gwiazdą. Obserwuje ją ponad 2 miliony followersów, robi karierę w mediach, a na koncie ma m.in. udane kampanie reklamowe, własną markę odzieżową i… ukończone studia prawnicze. Muehlenbeck jest zatem nie tylko piękna, ale także piekielnie inteligentna i zaradna.

Pół roku temu modelka wyszła za mąż, a jej suknia ślubna była tak samo zjawiskowa, jak panna młoda. Bez cienia przesady kreację można nazwać najbardziej instagramową suknią ślubną wszech czasów. Długi tren, bogate zdobienia, pięknie wykrojony tył, a także bufiaste rękawy – wszystkie te elementy sprawiły, że kreacja jest niezwykle fotogeniczna. Na Instagramie prezentuje się wręcz nieziemsko – koniecznie zobaczcie fotografie ślubne i dajcie znać w komentarzach, czy chciałybyście wyjść za mąż w takiej stylizacji!

Zobacz także: Kenza przymierza różne suknie ślubne. W której pójdzie do ołtarza? (FOTO)

Polecane wideo

Rosjanka, która ma najpiękniejsze zęby na świecie. Wszyscy są pod wrażeniem, kiedy otwiera usta
Rosjanka, która ma najpiękniejsze zęby na świecie. Wszyscy są pod wrażeniem, kiedy otwiera usta - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.06.2019 22:55
Z całego serca poleca odmawiać Koronkę do 5 ran Pańskich: ,,Moc Moja jest w Moich Ranach. Posiadając je potężnym się stajesz i możesz otrzymać wszystko". Pan Jezus szuka każdego z nas.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie