5 najczęstszych wpadek, które przydarzają się w dniu ślubu

Wiele par młodych ich doświadczyło.
5 najczęstszych wpadek, które przydarzają się w dniu ślubu
fot. unsplash
31.05.2019

Dzień ślubu to ogromny stres dla wielu par młodych. Mimo wielomiesięcznych przygotowań emocje biorą górę, co może doprowadzić do małych wpadek podczas uroczystości. Niektóre z nich nie są zależne od nas, a niektóre zostaną nawet niezauważone przez gości, dlatego nie martwcie się i zróbcie wszystko, aby do nich nie dopuścić. Pomoże wam w tym poniższa lista najczęstszych wpadek, które przydarzają się parom młodym w dniu ślubu.

Zobacz też: 7 rzeczy, których NIE powinno się mówić pannie młodej w dniu ślubu

Najczęstsze wpadki w dniu ślubufot. unsplash

"Gdzie są nasze obrączki?!"

Wybija godzina ślubu, a wy...nie wiecie, gdzie podziały się obrączki? Wtedy, kiedy były najmniej potrzebne leżały dosłownie pod ręką, a teraz po prostu zniknęły bez śladu...Ten problem dotyczy wielu par młodych. Dlatego, aby uniknąć takiej sytuacji, dzień przed ślubem schowajcie obrączki i dokumenty potrzebne do zawarcia małżeństwa do szuflady i poproście zaufanej osoby o ich przypilnowanie. 

Problemy skórne

Wypryski na twarzy zawsze pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie... Niestety tego nie możemy przewidzieć, a jedynie zapobiegać. Absolutnie na dzień przed ślubem nie używaj kremów czy kosmetyków, których nigdy wcześniej nie stosowałaś, bo może skończyć się to alergią i wypryskami. Jeżeli na kilka dni przed ślubem wyczuwasz stan zapalny, spróbuj go wysuszać - możesz użyć do tego pasty cynkowej, które działa naprawdę szybko. Staraj się nawilżać skórę i daj jej oddychać. Jeżeli obudzisz się z wypryskiem, nie walcz z nim na siłę, bo tylko pogorszysz sytuację. Twoja wizażystka wie najlepiej jak zakamuflować nieproszonego gościa.

Brakujące miejsce

Na weselach zdarzają się sytuacje, że brakuje jednego lub dwóch nakryć dla gości. Z pewnością jest to bardzo niekomfortowa sytuacja dla obu stron, dlatego dzień przed weselem upewnij się, że liczba nakryć oraz krzeseł się zgadza. Pomocne są w tym winietki, choć zdarzają się sytuację, że i one zawodzą. Żeby mieć pewność, dopilnujcie tej kwestii razem z narzeczonym lub mamą.

Spóźnialska para młoda

Para młoda spóźniająca się na własny ślub? Trochę nieładnie... Choć wydawać by się mogło, że przygotowania wcale nie zajmą wam całego dnia, lepiej zacząć je od wczesnych godzin porannych. To, że mamy umówioną wizażystkę i fryzjera na konkretną godzinę jeszcze o niczym nie świadczy. Weźcie spory zapas czasowy na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Znam pannę młodą, której nie spodobała się fryzura i musiała poświęcić dodatkową godzinę na jej modyfikację.

Zagubieni goście

W niektórych miastach, zwłaszcza tych większych, może być kilka kościołów pod tym samym wezwaniem. Upewnijcie się, że goście, zwłaszcza Ci przyjezdni, wiedzą, gdzie mają się stawić. Najlepiej wyślijcie im dokładny adres wraz ze zdjęciem świątyni, tak aby być pewnym, że wszyscy goście będą czekać tu gdzie trzeba. 

Zobacz też: 5 najczęstszych błędów związanych z muzyką na weselu

Planujesz ślub w roku 2020? Zwróć uwagę na ten model sukni. Będzie rządził trendami
Planujesz ślub w roku 2020? Zwróć uwagę na ten model sukni. Będzie rządził trendami - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.06.2019 11:21
Zgłoś Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie