Zdjęcie z wesela zmroziło internautów. Wszyscy krytykują matkę pana młodego

Chyba pomyliły jej się okazje.
Zdjęcie z wesela zmroziło internautów. Wszyscy krytykują matkę pana młodego
fot. Unsplash, Facebook / That’s It, I’m Wedding Shaming
28.05.2019

Wybierając się na ślub powinniśmy pamiętać, że tego dnia najważniejsi są nowożeńcy. To oni powinni błyszczeć i czuć się wyjątkowo. Próba przyćmienia ich w jakikolwiek sposób uznawana jest powszechnie za nietakt. Tym razem sprawy zaszły o wiele dalej, bo „prowokatorką” okazała się matka pana młodego.

Zobacz również: Zapytała, czy może założyć tę sukienkę na wesele. Koleżanki zmieszały ją z błotem

Dowodem na to ma być zdjęcie opublikowane w grupie „That’s It, I’m Wedding Shaming” na Facebooku. To miejsce, w którym na porządku dziennym jest piętnowanie zachowań organizatorów oraz gości weselnych. Na fotografii widzimy najbliższą rodzinę nowożeńców, w tym oczywiście rodziców.

Na pierwszy rzut oka wygląda to jednak tak, jak gdyby sfotografowano dwie panny młode.

źródło: Facebook / That’s It, I’m Wedding Shaming

Zdjęcie z wesela, które odbyło się w mojej dalszej rodzinie. Matka pana młodego pozazdrościła synowej i także założyła suknię ślubną

- czytamy we wpisie, który wywołał zażartą dyskusję. Jak można się domyślić, kobiecie mocno się za to dostało.

Gdyby nie ślubny bukiet, niektórzy mogliby mieć wątpliwości, która z nich przed chwilą wyszła za mąż. Teściowa pozwoliła sobie na bardzo podobną kreację, co panna młoda. Być może nie tak śnieżnobiałą, ale i łatwo się pomylić.

Zobacz również: Skrytykowała „wulgarną” sukienkę koleżanki. Nazwano ją zazdrosną frustratką

„Obawiam się, że moja przyszła teściowa też jest w stanie to zrobić. Tak kocha swojego syneczka, że chętnie zajęłaby moje miejsce na ślubnym kobiercu”.

„Nie wygląda to do końca zdrowo. Biedna kobieta ewidentnie przeżywa kryzys tożsamości i nie wie, kim jest. Na poprawiny przyszła pewnie w żałobnej czerni”.

„Ciekawe, ilu gości złożyło życzenia ślubne matce pana młodego. Gdybym była osobą towarzyszącą i nie do końca znała tę rodzinę, wtedy na pewno bym się pomyliła”.

„Dziwię się tej dziewczynie, że zgodziła się na wspólne zdjęcie z teściową. Ta kobieta nie zasługuje nawet na odrobinę uwagi. Powinna zostać zawrócona do domu”.

„Szkoda, że zdjęcie jest ocenzurowane. Nie widzę, czy ona ma na głowie welon, a pewnie jest do tego zdolna” - czytamy w komentarzach.

Rzeczywiście przesadziła?

Zobacz również: Absurdalna kreacja ciężarnej panny młodej. Zniesmaczyła wszystkich gości

Polecane wideo

Po wizycie kuriera prawie dostały zawału. Nie tak miała wyglądać zamówiona sukienka...
Po wizycie kuriera prawie dostały zawału. Nie tak miała wyglądać zamówiona sukienka... - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 3) 29.05.2019 22:51
Złośliwość teściowej nie zna granic ^^
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.05.2019 20:55
A ja myślałam, że takie pomysły miała tylko moja teściowa - Tez była w bieli na naszym ślubie ;)
odpowiedz
As (Ocena: 5) 29.05.2019 07:41
Nic się nie stało Może trzeba zadać sobie pytanie Co ta panna młoda zrobiła tej kobiecie że tak postąpiła Swoją drogą teściowa na lepszą figurę i styl niż panna młoda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.05.2019 16:57
Jest naprawdę tyle kolorów, że można sobie odpuścić biel na śluby. Widać, że Pani mama chciała dopiec synowej w najważniejszym dniu w jej życiu. Przykre.
odpowiedz
Micha (Ocena: 5) 28.05.2019 09:03
Moja chrzestna na mój ślub ubrala biala sukienke. Chciała byc w centrum zainteresowania ale wzbudzila u innych tylko niesmak. Tak to jest jak ludziom kultury brakuje.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie