„Moja druhna jest za gruba. Czy mogę wykluczyć ją z wesela?”

Przyjaciółka panny młodej odstaje wyglądem od reszty jej ślubnej świty.
„Moja druhna jest za gruba. Czy mogę wykluczyć ją z wesela?”
Fot. iStock
25.05.2019

Niektóre panny młode to skrajne perfekcjonistki, które nie cofną się przed niczym w celu osiągnięcia swojego celu, czyli idealnego ślubu. Niestety w tym wszystkim często zapominają o tym, co w tym ważnym dniu liczy się najbardziej, a bez wątpienia jest to obecność rodziny i bliskich przyjaciół, którzy okazują parze młodej swoje wsparcie i miłość oraz chcą cieszyć się ich szczęściem. 

Zobacz również: REPORTAŻ: Ile pieniędzy musiałam wydać jako druhna panny młodej?

Jedna z panien młodych miała prawdziwą obsesję na punkcie swoich zdjęć ślubnych. W jej wielkim dniu funkcję druhen miało pełnić kilka jej bliskich przyjaciółek. Kobieta już na parę miesięcy przed weselem zapowiedziała, że liczy na to, że jej świta będzie prezentować się idealnie. W związku z tym druhny miały zacząć się odchudzać i prowadzić zdrowy tryb życia, aby przed ślubem koleżanki zrzucić dodatkowe kilogramy i pięknie zaprezentować się na zdjęciach z wesela. Jednak jedna druhna nie zamierzała dostosować się do tego kontrowersyjnego zalecenia. O całej sytuacji napisała jedna ze znajomych panny młodej w poście na forum internetowym Reddit: 

Moja znajoma wkrótce wychodzi za maż i chciałaby, aby jej przyjaciółka od 10 lat pozowała do zdjęć ślubnych. Panna młoda chce, aby wszystkie jej druhny schudły w trakcie miesięcy poprzedzających sesję zdjęciową, tak aby wszystkie prezentowały się zgrabnie. Jednak najlepsza przyjaciółka panny młodej nie zamierza ćwiczyć i wciąż prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia. Panna młoda, czyli moja znajoma, chce wykluczyć ją z wesela dlatego, że odmówiła odchudzania. 

Fot. iStock

Autorka wątku spytała internautów, czy ich zdaniem zachowanie panny młodej jest usprawiedliwione. Jednak komentujący byli jednogłośni - ich zdaniem kobieta zachowała się skandalicznie 

Natychmiast zerwałabym znajomość, gdyby ktoś poprosił mnie o coś takiego. 

Zgadzam się z tobą. Sama próbuję schudnąć, ale gdyby ktoś kazał mi zrzucić wagę, żeby móc wziąć udział w ślubnej sesji zdjęciowej, zdecydowanie zakończyłam taką przyjaźń. 

Bez względu na to, czy ta przyjaciółka prowadzi zdrowy czy niezdrowy tryb życia, właśnie taką osobą jest. Jeśli panna młoda z piekła rodem wyklucza ją z wesela tylko dlatego, że nie chce, aby fotograf użył obiektywu szerokokątnego, to znaczy, że sama nie jest dobrą przyjaciółką. 

To bardzo płytkie. Niech zgadnę, panna młoda chce idealnych zdjęć z myślą o Instagramie? 

Wyobrażacie sobie brać udział w takim weselu?  

Zobacz również: Panna młoda kazała świadkowej zafarbować włosy. Bo naturalne nie pasują do dekoracji!

Panny młode, które skompromitowały się na własnym ślubie
Panny młode, które skompromitowały się na własnym ślubie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Koffer (Ocena: 5) 25.05.2019 06:09
Sobie nie wierzę, że tak poważny człowiek, przeczytałem to do końca. Grafomański szlam. Nawet tego nie ocenę, bo w ocenie brak ,, 0 "
odpowiedz

Polecane dla Ciebie