Podziękowania dla rodziców - kilka pomysłów na ciekawy prezent

Na pewno się ucieszą.
Podziękowania dla rodziców - kilka pomysłów na ciekawy prezent
fot. iStock
25.05.2019

Rodzice to zaraz po parze młodej najważniejsze osoby na weselu. Bez względu na to, czy pomagali nam finansowo w organizacji wesela, czy też nie, chcemy podziękować im za wychowanie i wszystkie najpiękniejsze lata spędzone w domu rodzinnym. Jednak wiele par młodych ma ogromny problem z wyborem odpowiedniego prezentu, dlatego przygotowałam dla Was kilka ciekawych propozycji.

Zobacz też: Chcesz zaoszczędzić na kwiatach ślubnych? Postaw na greenery!

Prezent na podziękowanie dla rodziców - weekend w spa

Sprawianie komuś przyjemności, a zwłaszcza naszym najbliższym to cudowna rzecz. Jeżeli Wasz budżet na to pozwoli, a do tego stawiacie na praktyczny prezent, świetnym pomysłem jest wykupienie rodzicom weekendu w spa lub wycieczki. Rodzice na pewno docenią taki prezent, w końcu kto nie marzy o odrobinie relaksu. Zadbajcie o to stosunkowo wcześnie, jest szansa, że traficie na dobre okazję, za co podziękuje Wam...wasz budżet.

Prezent na podziękowanie dla rodziców - drzewko

Zamiast ciętych kwiatów i koszów prezentowych możecie podarować rodzicom drzewko, które z biegiem lat wyrośnie na solidne drzewo. Jednak taki prezent ma jedynie sens, kiedy rodzice posiadają własny ogród. Zasadzone drzewo będzie zawsze przypominało im o was i stanie się cudownym wspomnieniem waszego ślubu.

Prezent na podziękowanie dla rodziców - zaproszenie do restauracji

Jeżeli wasi rodzice są miłośnikami kulinarnych doznań pomyślcie o wyjątkowym miejscu, do którego moglibyście ich zaprosić. Pyszne jedzenie, muzyka na żywo, dancing, który zabierze ich do młodzieńczych lat na pewno sprawią im dużo przyjemności. Zaaranżujcie kolację i opłaćcie ją z góry, jeżeli dana restauracja nie posiada gotowych kart podarunkowych, zapytajcie jak możecie zorganizować takie spotkanie dla waszych rodziców. Jestem przekonana, że nie będzie z tym najmniejszego problemu.

Prezent na podziękowanie dla rodziców - fotoksiążka

To idealny prezent dla sentymentalnych rodziców, którzy w każdej chwili będą mogli do niego wrócić. Warto tu jednak zadbać o jak najlepsze zdjęcia, dlatego nieuniknione będzie wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Na zdjęciach możecie umieścić ciekawe podziękowania, np. w formie tabliczek z napisami, dzięki czemu nabiorą one wyjątkowego charakteru. Wzruszenia gwarantowane!

Prezent na podziękowanie dla rodziców - film

To multimedialna wersja fotoksiążki. Pary młode często decydują się na taki prezent, który na twarzach rodziców wywołuje uśmiech i wzruszenie. Pomysłów na film jest wiele. Możecie przywołać w nim najśmieszniejsze momenty z waszego dzieciństwa tworząc zabawną opowieść. Również za pomocą ciekawych akcesoriów możecie stworzyć napisy z podziękowaniami. Wszystko zależy od waszej wyobraźni oraz możliwości.

Zobacz też: Co zamiast kwiatów w prezencie ślubnym?

Kolekcja ślubna dla gości weselnych Doroty Goldpoint
Kolekcja ślubna dla gości weselnych Doroty Goldpoint - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.05.2019 09:37
kawa i herbata to taki wspaniały prezent, żeby podziękować rodzicom za wychowanie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.05.2019 08:25
My mielismy prezentacje z naszymi zdjec z dziecinstwa i rodzicow z mlodosci i w trakcie wesela rodzice usiedli na honorowych miejscach i byla wyswietlona ta prezentacja i po niej dostali kosze z prezentami: kawa, herbata, slodycze itp.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie