Pan młody ma nietypowy pomysł na swoje wesele. Prosi internautów, by poparli go w sporze z narzeczoną

Większość jest "za". Czy pan młody powinien postawić na swoim?
Pan młody ma nietypowy pomysł na swoje wesele. Prosi internautów, by poparli go w sporze z narzeczoną
Fot. Unsplash
14.05.2019

Przy planowaniu wesela należy wziąć pod uwagę wiele istotnych kwestii i podjąć wiele ważnych decyzji. Trzeba zarezerwować salę weselną, ustalić menu, zaplanować posadzenie zaproszonych gości przy stołach, a przede wszystkim wybrać idealną datę ślubu - najlepiej taką, która będzie dogodna dla wszystkich zaproszonych. Przed nowożeńcami wiele nieprzespanych nocy! 

Zobacz również: Goście weselni tego nie znoszą. 10 rzeczy, które najbardziej denerwują na weselach

Oczywiście przy planowaniu ślubu nie sposób przewidzieć wszystkiego i czasami trzeba dostosować się do różnych zmiennych. Jednak w przypadku tego pana młodego to mężczyzna planuje dostosować wszystko do swojego wesela. Damien Hyde 2 lata temu zaręczył się ze swoją partnerką i matką dwójki dzieci, Samanthą. Ustalili datę ślubu na 1 czerwca 2019 rokuDamien nie mógł jednak przewidzieć, że właśnie w tym dniu będzie miało miejsce inne, równie ważne dla niego wydarzenie – 1 czerwca 2019 roku odbędzie się także finał Ligii MistrzówDamien jest zagorzałym fanem piłki nożnej i ani myśli przegapić tego widowiska. 

Gdy tylko dowiedziałem się, że Liverpool i Tottenham przeszli do finału, wiedziałem, że nie mogę przegapić tego meczu. To bardzo rzadka okazja, kiedy te drużyny będą grać przeciwko sobie, zwłaszcza że obie powróciły do rozgrywek w wielkim stylu.  

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/damo.hyde/)

Wielki mecz ma rozpocząć się o godzinie 20:00 – czyli dokładnie w tym samym czasie, w którym będzie rozpoczynać się wesele Damiena i Samanthy, na które zaprosili 80 osób. Damien doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób, zwłaszcza jego kolegów, będzie chciało na bieżąco śledzić zmagania obu drużyn piłkarskich i chciał uniknąć sytuacji, w której gości będą nieustannie opuszczać jego wesele i schodzić do hotelowego baru, w którym będzie transmitowany mecz. W związku w tym wpadł na genialny (w swoim mniemaniu) pomysł - postanowił zainstalować w sali weselnej ekran, na którym w trakcie imprezy będzie wyświetlana relacja na żywo z meczu. 

Goście będą mogli obejrzeć mecz, jeść poczęstunek i tańczyć. To żaden problem. 

Niestety kiedy Damien przedstawił swój pomysł Samancie, natrafił na zdecydowany sprzeciw z jej strony. W związku z tym postanowił rozwiązać problem inaczej. Na swoim Facebooku stworzył ankietę, w której zapytał: “Czy moja narzeczona powinna pozwolić mi obejrzeć finał Ligii Mistrzów na naszym weselu?” 

Jeśli większość osób się zgodzi, być może przekonam Samanthę, żeby zmieniła zdanie. Nie złości się z powodu ankiety - uważa, że to zabawne. 

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/damo.hyde/)

Póki co wygląda na to, że Damien ma duże szanse, aby jego plan został zrealizowany. W ankiecie wzięło udział już prawie 100 osób. 66 głosów zostało oddanych na “tak”, a 27 – na “nie”. Znajomi Damiena i Samanthy wyrażali swoje zdanie na ten temat także w komentarzach pod ankietą: 

Nie powinna tego robić. Mecz odciągnie uwagę od wesela. 

Absolutnie powinna się zgodzić! Już zawsze będziesz wisiał jej przysługę. 

To w ogóle nie powinno podlegać dyskusji... Oczywiście, że powinna się zgodzić! 

Myślicie, że panna młoda powinna pójść przyszłemu mężowi na ustępstwo w dniu ich ślubu? 

Zobacz również: LIST: „Byłam na weselu, które wyglądało jak STYPA! Matka panny młodej jest chora, więc gościom zabroniono zabawy...”

Polecane wideo

„W życiu nie widziałam tak upiornych zdjęć”. Sesja ślubna podzieliła internautów
„W życiu nie widziałam tak upiornych zdjęć”. Sesja ślubna podzieliła internautów - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.05.2019 11:09
To w takim razie zona mu nie jest potrzebna, skoro tak bardzo musi obejzec ten mecz, a jak bedzie rodzila to gały wlepi w tv bo mecz....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 23:32
Skoro dla faceta ważniejszy jest mecz, to po co ślub i wesele? Nie mogą zmienić daty. Mecz w trakcie wesela to żenada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 20:51
Zawsze mnie śmieszy ta weselna otoczka, dekoracje, suknie druchen, puszczanie gołębi ..... masa innych wymysłów przez co zanim dojdzie do wesela to nerwy i kłótnie.....my tego uniknelismy i było super :-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 19:49
Witam wszystkich,Chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu : www.wyspakobiet.eu/gosia25
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 14.05.2019 18:21
No z jednej strony to ślub i mecz nie powinien być w centrum uwagi ale z drugiej strony jakby wtedy jakiś film puszczali co bym chciała obejrzeć a bym miała ślub to przykro by mi było ngl
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie