Panna młoda znalazła makabryczny sposób, by zaoszczędzić na weselu. Wszyscy są przerażeni!

Jak mogła wpaść na taki pomysł?!
Panna młoda znalazła makabryczny sposób, by zaoszczędzić na weselu. Wszyscy są przerażeni!
Fot. iStock
14.05.2019

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ślub i wesele nie należą do najtańszych wydarzeń. Ich organizacja generuje olbrzymie koszty – trzeba zapłacić m.in. za wynajem sali weselnej, zespołu, za catering, dekoracje, suknię ślubną, fryzjera... Wydatki można mnożyć. Nic dziwnego, że para młoda, która nie może liczyć na finansową pomoc ze strony rodziców albo nie chce zaciągać kredytu z myślą o weselu, szuka oszczędności wszędzie tam, gdzie to możliwe. 

Zobacz również: LIST: „Na wesele wydałam grosze! Mrożone jedzenie, rozcieńczany alkohol, sztuczne kwiaty...”

Jednak pomysł pewnej panny młodej z Kalifornii na zmniejszenie kosztów organizacji ślubu okazał się wprost makabryczny. Pech chciał, że tuż przed wielkim dniem zmarła jej ciotka, w związku z czym na barki panny młodej spadł dodatkowy ciężar - przygotowanie uroczystości pogrzebowych. Koszty organizacji ślubu i pogrzebu okazały się dla niej zbyt wysokie, w związku z czym postanowiła połączyć obie uroczystości w jedną całość. Stwierdziła, że ceremonii zaślubin będzie towarzyszyć ostatnie pożegnanie jej ciotki – z otwartą trumną. Panna młoda poinformowała o tym swoich gości na Facebooku, a jej szokujący post trafił na jedną z grup, na której internauci dzielą się między sobą najdziwniejszymi historiami ze ślubów. 

Drodzy przyjaciele i członkowie rodziny zaproszeni na wesele, 

jak już część z was zapewne wie, ciotka Karen zmarła z przyczyn naturalnych. Jesteśmy głęboko zasmuceni jej odejściem, ale zapewniamy, że nie odwołamy naszego wesela zaplanowanego na przyszły tydzień. Wiemy, że pragnęłaby, abyśmy cieszyli się tym dniem i wypełnili go miłością i radością. 

Chciałabym też dodać, że koszty pogrzebowe są kosmiczne, dlatego podczas ceremonii ślubnej będziemy mieli wystawioną otwartą trumnę z ciałem ciotki. Czujcie się zaproszeni do tego, aby podczas ślubu się z nią pożegnać. Ciotka będzie na widoku dla wszystkich tych, którzy chcieliby złożyć jej ostatnie pożegnanie. Pamiętajmy o tym, że chociaż utrata kogoś bliskiego jest bardzo bolesna, można odnaleźć radość w świętowaniu miłości i partnerstwa w małżeństwie. Z niecierpliwością czekamy na was w sobotę. 

Fot. iStock

Reakcje na ten post mogły być tylko jedne – internauci byli zszokowani i przerażeni. Nie są w stanie wyobrazić sobie, jak panna młoda idzie do ołtarza, przy którym stoi otwarta trumna ze zmarłą kobietą. 

Więc to ślub łączony z pogrzebem żeby zaoszczędzić koszty? Jakie to dziwaczne. 

Rozumiem chęć uhonorowania pamięci ciotki, ale połączenie wesela z pogrzebem jest dziwne. 

“Na widoku” brzmi, jakby ciotka była częścią dekoracji ślubnych. 

Dobry Boże, jestem przerażona. 

Nawet nie wiem, co na to powiedzieć. Czy ta kobieta wykorzystuje zmarłą ciotkę, żeby zebrać pieniądze? Bo tak to brzmi! 

Myślicie, że ktoś pojawi się na takim ślubnie? 

Zobacz również: „To pieniądze wyrzucone w błoto!”. Wiemy, których wydatków na wesele najbardziej żałują nowożeńcy

Polecane wideo

Mocny makijaż uratował ich ślub. Tak odmienił niepozorne panny młode
Mocny makijaż uratował ich ślub. Tak odmienił niepozorne panny młode - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 17:01
Ja nie rozumiem czemu ona ma splacac za ciotke ? Ciotka to ciotka a nie matka lub babcia. Sam pomysl absurdalny chyba ze mialby na celu zeby i ciotka uczestniczyla w tym dniu moze by to lepiej brzmiało ale haslo ze o koszty chodzi brzmi absurdalnie
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.05.2019 13:27
Hahaha pomysłowe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie