Czym do ślubu, czyli 5 pomysłów na stylowy pojazd

Najbardziej standardowym i najczęściej wybieranym pojazdem jest oczywiście auto. Jednak i w tej materii jest dość spore pole do popisu.
Czym do ślubu, czyli 5 pomysłów na stylowy pojazd
fot. unsplash
06.05.2019

To, czym młoda para pojedzie na ślub w dużej mierze uzależnione jest od pory roku. Najbardziej standardowym i najczęściej wybieranym pojazdem jest oczywiście auto. Jednak i w tej materii jest dość spore pole do popisu, w końcu samochód nie ogranicza się do jednego modelu. Jeżeli nie macie pomysłu na pojazd do ślubu, zainspirujcie się tymi 5 propozycjami!

Zobacz też: 5 mitów dotyczących obrączek, które powinnaś poznać przed ich zakupem

Pomysł na stylowy pojazd ślubny - zabytkowe auto

Jeżeli bierzecie ślub zimą, najbezpieczniejszym wyborem będzie auto. Jeżeli jednak chcecie zrobić wrażenie, wybierzcie zabytkowe auto. Wypożyczalni samochodów do ślubu jest całkiem sporo, nie powinniście, więc mieć problemu ze znalezieniem ciekawego pojazdu. Musicie jednak pamiętać, że wypożyczenie auta równa się z dodatkowymi kosztami. 

fot. unsplash

Pomysł na stylowy pojazd ślubny - motocykl

To coś dla fanów szybkiej jazdy. Jeżeli jesteście zapalonymi motocyklistami, taki pojazd to strzał w dziesiątkę. Oczywiście możecie tutaj postawić na wersję light i wybrać motocykl vespa, który idealnie wpisze się w klimat vintage. Tego typu pojazd najlepiej spisze się przy małej odległości oraz w porze letniej. Panny młode jednak powinny zastanowić się, czy nie naruszy to ich fryzury.

fot. unsplash

Pomysł na stylowy pojazd ślubny - dorożka

Dorożki świetnie wpisują się w klimat rustykalny, wiejski oraz romantyczny. Dorożki są dodatkową atrakcją i pięknie wyglądają na zdjęciach. Panowie, wasza pomoc przy wsiadaniu panny młodej będzie nieoceniona! fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/inspiro_wedding_/)

Pomysł na stylowy pojazd ślubny - rower

To prawdziwie szalony pomysł! Możecie wybrać dwa osobne rowery lub tandem. Na pewno jest to oryginalne rozwiązanie, ale też nieco ryzykowne. Ten pomysł sprawdzi się tylko przy wygodnej sukni panny młodej, krótkiej odległości i...zdystansowanej parze młodej!

fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lovemydress/)

Pomysł na stylowy pojazd ślubny - pieszo

A co powiecie na spacer? Jeżeli dom panny młodej znajduje się blisko kościoła i do przejścia macie zaledwie kilkaset metrów, taki spacer to naprawdę bardzo dobry pomysł. Świeże powietrze dobrze wam zrobi, a dodatkowo będziecie mogli nieco ochłonąć i zamienić ze sobą kilka zdań.

Zobacz też: Odmiana nazwisk na zaproszeniach ślubnych - jak robić to poprawnie?

Mocny makijaż uratował ich ślub. Tak odmienił niepozorne panny młode
Mocny makijaż uratował ich ślub. Tak odmienił niepozorne panny młode - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.05.2019 16:03
Limuzyna za droga była, więc zdecydowaliśmy się , że rextonem pojedziemy i wcale tej decyzji nie żałuję ;) Spoko auto
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2019 13:25
my w cenie sali weselnej mielismy do uzytku zabytkowego Rolls-Royce :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2019 06:09
My jedziemy naszym, może nie stylowo ale przynajmniej oszczędnie ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie