Zapytała, czy może założyć tę sukienkę na wesele. Koleżanki zmieszały ją z błotem

„Brakuje tylko szpilek i rury do tańczenia” - twierdzą.
Zapytała, czy może założyć tę sukienkę na wesele. Koleżanki zmieszały ją z błotem
fot. Unsplash, Facebook / thats it, I'm wedding shaming
22.05.2019

Czasami można odnieść wrażenie, że udział w weselu jest doświadczeniem równie stresującym, co organizacja takiej imprezy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o dobór garderoby. Nikogo nie dziwi, że panna młoda poszukuje idealnej sukni przez długie miesiące. Okazuje się, że niektórzy goście mają podobny problem z wyborem swojej kreacji.

Zobacz również: Internautka pokazała sukienkę, którą chce założyć na wesele. „Jesteś bezczelna!”

Z jednej strony zdajemy sobie sprawę, że to bardzo oficjalna uroczystość, więc strój musi być elegancki. Z drugiej - to jednak spotkanie towarzyskie, a na imprezie każda z nas lubi zabłysnąć. Sztuka polega na tym, by zwrócić na siebie uwagę, ale nie za bardzo. Ona podobno przesadziła

Młoda kobieta poprosiła swoich znajomych na Facebooku o opinię na temat sukienki, którą chce założyć na ślub przyjaciółki. Szybko tego pożałowała.

źródło: Facebook / thats it, I'm wedding shaming

Za 3 tygodnie wybieram się na wesele. Mam w swojej szafie taką sukienkę, której nigdy wcześniej nie zakładałam (nie jestem dziewczyną ze zdjęcia, to fotografia z katalogu). Czy waszym zdaniem to niestosowna kreacja? A może jednak dopuszczalna?

- zapytała na prywatnym profilu.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Jej koleżanki okazały się ekspertkami w dziedzinie mody i savoir vivre. Bezlitośnie oceniły pomysł znajomej, a kiedy sytuacja wymknęła się spod kontroli - ta zablokowała możliwość dodawania kolejnych komentarzy.

Pewnie byłoby jeszcze gorzej…

Zobacz również: Chciała założyć tę sukienkę na wesele. „Na miejscu panny młodej dałabym ci w twarz”

źródło: Facebook / thats it, I'm wedding shaming

„W życiu nie widziałam tak taniej i kiczowatej szmaty. Wygląda jak uniform pani do towarzystwa. Ale nie takiej ekskluzywnej, tylko z podmiejskiej dyskoteki”.

„Niewiarygodne, że w ogóle bierzesz ją pod uwagę. W tej kiecce pokazałabyś nie tylko brak szacunku wobec gospodarzy, ale także ogromną desperację”.

„Czy twoi znajomi organizują wesele w podrzędnym klubie nocnym? A może to impreza dla swingersów? Tylko wtedy to coś mogłoby się sprawdzić”.

„Nawet jeśli masz niesamowitą figurę i 20 lat - wypadałoby mieć trochę szacunku. Do siebie i pary młodej. Do kompletu brakuje tylko 15-centymetrowych szpilek i rury do tańczenia”.

„Możesz ją założyć. Pod warunkiem, że to ślub koleżanki z domu publicznego” - czytamy w komentarzach.

Internauci nie przebierają w słowach. Rozumiesz ich oburzenie?

Zobacz również: Panna młoda czy striptizerka? Jej ślubna kreacja oburzyła wszystkich gości

Po wizycie kuriera prawie dostały zawału. Nie tak miała wyglądać zamówiona sukienka...
Po wizycie kuriera prawie dostały zawału. Nie tak miała wyglądać zamówiona sukienka... - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.05.2019 14:30
Mi tam się podoba
odpowiedz

Polecane dla Ciebie