Wierząca dziewczyna stworzyła regulamin wieczoru panieńskiego. Zszokowała koleżanki

To chyba nie będzie impreza ich życia.
Wierząca dziewczyna stworzyła regulamin wieczoru panieńskiego. Zszokowała koleżanki
Fot. pexels.com
21.04.2019

Kiedy myślimy o wieczorze panieńskim, impreza tego typu kojarzy nam się z jednym - brakiem zasad. Wreszcie możemy się rozerwać i nie patrzeć na to, co wypada. Dotyczy to zarówno zaproszonych gości, jak i oczywiście przyszłej panny młodej. Chyba, że ktoś postanowi to zepsuć…

Zobacz również: „Zorganizowałam wieczór panieński mojej przyjaciółce. Zabawa wymknęła się spod kontroli...”

Tym razem miało być tradycyjnie. Amerykańskie przyjaciółki chciały z hukiem pożegnać panieństwo jednej z nich. Zaplanowały wspólny wyjazd do Las Vegas i po prostu dobrze się bawić. W ostatniej chwili do tej grupy dołączyła koleżanka, która miała nawet nie pojawić się na ślubie. Była oburzona brakiem zaproszenia, więc z litości i dla świętego spokoju usłyszała wreszcie: dobrze, przyjdź na wesele i na wieczór panieński też cię zabierzemy.

Wtedy jeszcze żadna z nich nie przypuszczała, jak wielki jest to błąd. Na chwilę przed młoda kobieta stworzyła regulamin obowiązujący w czasie wyjazdu. Choć sama nie jest organizatorką. O wszystkim dowiadujemy się z anonimowego wpisu na łamach reddit.com.

Jestem naprawdę podekscytowana naszym wypadem do Las Vegas. Myślę, że wspaniale spędzimy czas i jeszcze bardziej się do siebie zbliżymy. Wiem, że to miejsce znane jest jako „miasto grzechu”, ale tym bardziej postanowiłam podzielić się z wami kodem moralnym, który Bóg zapisał w moim sercu. Oczekuję, że wszystkie weźmiecie to pod uwagę. Dzięki tym zasadom nie sprzeniewierzymy się naszej wierze i unikniemy kłopotów.

1. Znalazłam odpowiedni kościół w Vegas. Skontaktowałam się z pastorem i w niedzielę o 7:15 mamy zaplanowane nabożeństwo. Chcę się z wami podzielić moją wiarą. To dobry sposób, żeby zmazać z siebie grzechy z całego tygodnia.

2. W pokoju hotelowym nie powinno być żadnego mocnego alkoholu. Nie chcę, żeby któraś z was straciła przytomność albo wypadła przez balkon. Sama nie jestem wprawiona w piciu wysokoprocentowych trunków, więc nie chcę się pogubić. Boję się reakcji na rum, tequilę albo wódkę. Słabe piwo i czerwone wino będzie OK

- przekonuje.

Zobacz również: Świadkowa zrujnowała mój wieczór panieński

3. Żadnego współżycia w naszym hotelu. W większości nie jesteśmy nawet zaręczone, więc żadna z nas nie potrzebuje podobnych atrakcji przed ślubem.

4. Błagam, nie zapraszajcie do siebie żadnych nieznajomych mężczyzn. Nie widzę potrzeby, by ktokolwiek nas odwiedzał i wiedział, gdzie mieszkamy. Nie chcę zostać przez nikogo okradziona!

5. Każda z was powinna przelać 50 dolarów na moje konto. Zajmę się zakupami. Kupię niezbędne produkty spożywcze, z których będziemy mogły wszystkie korzystać. Nie możemy być głodne na tym pustkowiu!

- radzi samozwańcza organizatorka.

6. I najważniejsze - żadnych narkotyków. Połowa z was pracuje w zawodach, w których praktykuje się badanie na obecność podobnych substancji. Szkoda mieć przez to kłopoty. Używki powodują wiele problemów. Proszę, zostaw swój Adderall (lek pomocniczy w leczeniu nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń uwagi - ADHD - przyp. red.) w domu. Rozumiem, że masz różne dolegliwości, ale nie potrzebujemy tu twojej metaamfetaminy.

Na razie to wszystko. Myślę, że przed wyjazdem dopiszę jeszcze kilka punktów. Nie mogę się doczekać, żeby was zobaczyć!

- czytamy w „regulaminie”, o który nikt jej nie prosił.

Czy wszystkie uczestniczki zabawy powinny podporządkować się głęboko wierzącej koleżance? A może lepiej już teraz skreślić ją z listy gości? Większość komentatorów sugeruje to drugie rozwiązanie.

Zobacz również: LIST: „Koleżanki zorganizowały mi BEZNADZIEJNY wieczór panieński. Zrzuciły się chyba po 20 zł”

Polecane wideo

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 25.04.2019 21:08
To bardziej stypa niż wieczór panieński. Można się dobrze bawić na panieńskim i nie przekraczać pewnych barier. My z koleżnkami byłyśmy w leszczyńskim aerotunelu a potem przeniosłyśmy się do hotelu na imprezę i wszytko było kulturalnie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.04.2019 14:39
Wprosiła się na imprezę i jeszcze ustaliła regulamin... Kto wierzy w takie brednie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.04.2019 20:28
To nie jest jej panienki i nikt jej nie zapraszał. To że dziewczyny napijasie wódki, nie oznacza że będą dawać dupy każdemu. Ja bym jej nie brała
odpowiedz
As (Ocena: 5) 21.04.2019 11:14
Jestem za bo po co się hańbić podczas jednej nocy Chociaż niektóre damy już dawno dawały Ostatnio słyszałam o panieńskim w wielki post A za miesiąc ta Lola bierze ślub kościelny Po co Jak nie przestrzega zasad wiary
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.04.2019 09:31
Mi się podoba ten regulamin. Przynajmniej jedną mądra, która nie uważa, ze na panieńskim trzeba się schlać i kusić los, aby zdradzić. Bez alkoholu tez się można dobrze bawić
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie