Druhna panny młodej zaszła w ciążę przed jej ślubem. Kobieta zażądała od niej czegoś skandalicznego

Panna młoda nie chciała, żeby coś zepsuło jej wielki dzień, ale poszła stanowczo za daleko.
Druhna panny młodej zaszła w ciążę przed jej ślubem. Kobieta zażądała od niej czegoś skandalicznego
Fot. iStock
10.04.2019

Druhna, czy też świadkowa panny młodej, w dniu jej ślubu ma być na każde jej zawołanie i pomagać we wszystkim oraz zażegnywać ewentualne kryzysy. Rola druhny jest szczególnie ważna zwłaszcza w amerykańskiej tradycji ślubnej, a większość panien młodych z tego kraju decyduje się nie na jedną druhnę, ale na całą ich rzeszę. Świta panny młodej powinna być ubrana w takie same sukienki, aby jak najlepiej prezentować się na zdjęciach ślubnych i być spójna z motywem przewodnim wesela. 

Zobacz również: Panna młoda jest wściekła na jedną z druhen. Uważa, że tym zachowaniem zrujnowała jej sesję ślubną

Niektóre panny młode to skrajne perfekcjonistki, które nie przewidują żadnych odstępstw od reguły, co czasami powoduje kuriozalne sytuacje. Pewna druhna doświadczyła tego na własnej skórze. W jednej z grup na Facebooku podzieliła się swoją historią - gdy na rok przed ślubem przyjaciółki dowiedziała się, że jest w ciąży, przyszła panna młoda zażądała od niej czegoś szokującego. 

Jakiś rok przed weselem dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wszyscy lekarze mówili mi, że nie mogę mieć dzieci, więc oczywiście moja córka nie była planowana, ale byłam przeszczęśliwa. Powiedziałam o wszystkim Kate i spodziewałam się, że się ucieszy. Myliłam się. Natychmiast powiedziała mi, że będę miała wiele stresu w związku z przymiarkami mojej sukni druhny i że będę musiała je zrobić sama, bo pozostałe dziewczyny będą miały przymiarki wcześniej (termin porodu miałam na kwiecień, ślub był w czerwcu). Przypomniała mi, że to wesele bez dzieci, a potem szczegółowo wyjaśniała, jakie to będzie dla mnie trudne i powiedziała (cytuję): “Więc nie uważasz, że lepiej by było, gdybyś miała aborcję?”. Musiałam przeczytać tę ostatnią wiadomość kilka razy. 

Zapytałam, czy mówi poważnie i czy właśnie zaproponowała, żebym dokonała aborcji po to, aby jej wesele przebiegło gładko?! Powiedziała, że niszczę sobie życie i kazała zadzwonić do mnie swojej matce, żeby przekonała mnie do usunięcia ciąży (jej mama wysłała mi wiadomość z gratulacjami i powiedziała, że bez względu na moją decyzję będzie mnie wspierać i że zawsze mogę liczyć na jej rady). Jeszcze jedno: jeden z przyjaciół panny młodej, który trochę mi się podobał, jakiś czas później wysłał mi wiadomość z pytaniem, czy usunęłam ciążę, bo jeśli urodzę dziecko w wieku 21 lat to nie mógłby się ze mną umawiać, a naprawdę widział dla nas przyszłość. 

Fot. iStock

Internautki były głęboko zszokowane tą historią. Oczywiście jej autorka już na samym początku opowieści zaznaczyła, że nie zdecydowała się na aborcję, a dziś jest szczęśliwą mamą dla swojej córeczki. Mimo to skandaliczna sugestia panny młodej wywołała wśród komentujących oburzenie. 

Jak śmiesz żyć swoim życiem, podczas gdy ja planuję wesele?! Niektórzy ludzie są niewiarygodni. Gratulacje z powodu córeczki i mam nadzieję, że teraz masz o wiele lepszych przyjaciół! 

Jestem za wolnością wyboru, ale kazać komuś przeprowadzić aborcję, żeby wesele poszło gładko, to straszne. 

Wow. Kazać ci usunąć dziecko, żebyś zmieściła się w sukienkę? 

To zło w czystej postaci. 

Wyobrażacie sobie coś podobnego? 

Zobacz również: Panna młoda jest wściekła na swoją świadkową, bo... "miała czelność zajść w ciążę"

Mocny makijaż uratował ich ślub. Tak odmienił niepozorne panny młode
Mocny makijaż uratował ich ślub. Tak odmienił niepozorne panny młode - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 11.04.2019 10:21
co to za szajs
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 11.04.2019 10:11
Za granicą wszystko jest możliwe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 18:27
Wydaje się to tak nieprawdopodobne że napewno jest nieprawdziwe. Zmyśliliście to na bank.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 16:14
Teraz ludzie wszystko wymyśla dla lajkow
odpowiedz

Polecane dla Ciebie